vyrazky na chrbte

Príspevok v téme: vyrazky na chrbte
zena

ahojte. Vzdy na jesen sa mi na chrbte vyrasia vyrazky, no tento rok ich tam mam az prilis vela.. Az tomu nerozumiem. aj ma niekedy svrbia. Nie su to take typicke vyrazky ako vzdy, su take malicke.. nezmenili sme ani praci prasom a veci na oblecenie mam vacsinou bavlnene a nie od cinanov, tak naozaj neviem, preco ich tam tolko mam. Viete mi nieco poradit? co s nimi, alebo odkial by mohli pochadzat? dakujem

vladimirko

VIEM POMOCT! Sam som mal niekolko rokov tento problem, nepomahali mi ani antibiotika predpisane dermatologickou a syrove mydlo to len zmiernilo. Avsak som natrafil na sposob, ktory odstranuje pricinu a preto som sa toho natrvalo zbavil. Ak mate zaujem o moju pomoc tak vladimirkontul@gmail.com

blska

ahoj, podla toho co pises, bude tvoj problem suvisiet krvou,mozno so stravou..musela by som poznat blizsie tvoj problem..na precistenie krvi a organizmu je dobra modrozelena riasa, nejake vitaminiky a slniecko..takisto aj terapia s tlc bars - mi,ale to je tu zlozitejsie na vysvetlovanie..ak by si vsak chcel vediet o co ide, skus sa pozriet na stranky www.tachyon-om.com ..papeky

lenka22

Skus ich nejakym sposobom vysusit, ja napr chodim do solarka, ktore mi vysusuje pokozku a potom tie vyrazky z chrbta len stiahnem telovym peelingom a nakremujem. Alebo skus saunu, a ked uz budes poriadne vypotena tak so spongiou takou saunovou si ich suchaj, v podstate je to tiez ako peeling... uvidis ci zaberie :)) paa