rakovina krcka maternice

zulik

Ahojte baby,tak uz mam vysledky.Musia mi z krcka zobrat,kolko to este neviem,zajtra idem ku gyn. Ak ste to niektora mali-napiste mi prosim ci to boli atd.Dakujem

zulik

Ahojte baby,tak uz to mam za sebou.Hned ako mi gyn.pozrel do vag.,zacal hovorit pozitivne,ze to mam ciste a pekne.Ale predsa mi (odstrihol 2 vzorky na dalsie vysetrenie),ktore budem vediet az o 2 tyzdne.A mozno mi budu musiet odobrat trocha maternice.Vobec mi to nevadi,nech mi ju zoberu aj celu,len aby sa mi nestalo to najhorsie.Musim tu byt pre moje dietatko a pre tych co ma maju radi...Baby moc,moc vam dakujem. A ROBTE KONTROLY !!!!!!!!!!!

alz-bee

Ja som sa dala zaockovat Silgardom v 18ke, aj ked uz panna nie som...nastastie som nepocitila ziadne vedlajsie ucinky a aj doktorka mi vravela, ze sice ten liek nie je na trhu dlho, taktiez ani nemozno tvrdit, ze som 100%ne chranena od rakoviny, ale ze urcite je mensia sanca, ze tu rakovinu dostanem, ked som zaockovana. Neostava mi nic ine, len tomu verit a nadalej pravidelne chodit na prehlaidky.

zulik

Dakujem,dakujem.Zajtra vam dam vediet.
BABY prosim dodrzujte prehliadky.Tu v nl sa robia az po 30-tke.Blbost ale co uz

dunda

zulik neboj, budeme tu všetci na teba myslieť ako si dopadla, ničoho sa neboj. Verím že to dobe dopadne. Zajtra napíš. pá