Dobrý gynekológ/gynekologička

janka

Je jedno, či je to muž alebo žena...dôležité je aký je to človek a ako pristupuje k svojej práci. Ja som mala 3 lekárov a 1 lekárku (máte pravdu, bola surovejšia ako oni ale iba ona riešila moje problémy a trápilo ju viac ako mňa, že mám stále problémy...). Keď ma vyšetrovala mala som pocit, že na mňa sadol slon..zato lekári ma tak hladkali, až som mala pocit, že to robia len preto že musia.

titi

rena ja neviem,niekto tvrdí gynekolog je lepší lebo vidi ťa ako ženu,je mily,nežný.Gynekologička vraj preživa takisto problémy ako my, však je žena.Niekto tvrdí že viac drsná,ked niečo sa jej nedarí,aby sa nedarilo ani inej žene.Podľa mna to su len hlupe reči.Aj moja mala takisto zdravotné problémy a nezbadala som že by sa vykašlala na pacientky aby sa aj ony trápili.Ja som rada že ona sa dostala z toho čo mala,viac sily mi dáva ked treba riešiť nejaké problémy.No,nemôžem sa sťažovať v nemocnici som bola v kuse 11 týždnov a vyšetrili ma aj chlapi.Nemôžem sa sťažovať,boli dobrí.Akurát prímár odd.bol trošku čudný.Len raz ma vyšetril,tešila som sa že viackrát som nemusela k nemu ísť.Prítom ked som odchádzala na poslednej vizite celkom bol iný.Ešte som gynošku nemenila ,možno raz ked nebudem spokojná.Ja som takej povahy nerada mením na čo lebo na koho som zvyknutá,len v tom najhoršom prípade.

titi

Nechaj tu svoju manzelku u svojho gynekologa.Mozno ze jej nájdes nejaku strašnu a potom zena ti tam nebude chodiť.Ked je spokojná dobre sa rozumiete,netreba sa znervôznovať.Gynekolog len robí svoju prácu,zena ti pojde domov a neznost dobré slovo atd.dostane urcite od teba.Vidíš takéto ti radím a mám pritom gynekologičku.Kazdý nech ostane alebo ide k takému lekárovi ktorému dôveruje,kto jej pomôze.

manzel

tak preto trva moja manzelka na gynekologovi. neprajem si aby gynekolog bol k mojej manzelke nezny zlaty a citlivy pekne ju nasmerujem ku gynekologicke nepodporim tvorbu haremu u gynekologa

titi

Podla mna nezávisí od pohlavia.Ja mám od začiatku tu istu gynekologičku,porodila som u nej 2 deti.Každý sa može pomylit len to treba riesit.Len ten sa nepomyli kto nerobi.Samozrejme treba sa spýtat ked nieco nesedi a byt z obydvoch strán uprimný.Pomali idem do prechodu a to urcite prinesie aj nejaké problemi.Ked náhodou nebudem spokojná,tak si nájdem iného.Pevne verím ze sa to nestane,lebo ona je aj skvelý clovek.Inác aj gynekolog moze byt dobrý len volakedy som sa hanbila preto som si vybrala zenu.Lenze v nemocnici pred porodmi som zistila,ze v danej situácii mi vobec nevadilo ze ma vysetril aj muz.Takze kazdej zene by som poradila nech si vyberie takého komu doveruje.