VOLBY

CMu_Q

minule ako som sla na internat, tak tri deti ja neviem ci mali 9, alebo 10 rokov, dvaja chlapci a dve dievcata fajcili o dusu, pekne sli po chodniku a tahali jednu za druhou, mna slo v tom momente porazit, ako pocula som ze sa to deje, ale an vlastne oci som to videla az v ten den, normalne som im aj chcela nieco povedat, ale tak si myslim, ze este mi nejako vynadaju ako dnesne deti vedia, tak som radsej ostala ticho a zamyslena sla na intrak :(

rrrrrrrr

cmuq a ešte si zabudla napísať experimenty s drogami a následnú drogovú závislosť... ot keď vidím na dnešnej mládeži tak ma ide roztrhnúť... tie reči aké je to super a podobne... to sme dopadli

kofolka

cmuq...v tom mas pravdu, ale to bohuzial nie je len u nas..:(..ked vidis ist po ulici max 10 rocne dieta, ktore sa ti zda mile, ale ked otvori usta az cloveku zle ostane co z nich vypusti... a potom siahne rukou do vrecka a vytiahne cigaretu a zapali si...ako ja fakt neviem kam ten svet speje...viem ze zle veci boli su aj budu, ale...fakt si neviem predstavit.. budu o chvilu hulit 4 rocny? s tymto bohuzial zakon ani vlada nic nespravi...mozu zakazovat, prikazovat, zatvarat, vyhrazat sa... vzdy bude najlepsie chutit zakazane ovocie, ... dalo by sa to nazvat tak, ze deti skor "dospievaju", teda aspon oni to tak vnimaju, ale rozumovo... bohuzial

CMu_Q

nj tiez mam taky pocit ze to bude len horsie, ked si predstavim, ze dnesne deti sa raz dostanu do vladnych pozicii a budu riadit stat, tak dakujem pekne...Ked vidim ako sa spravaju, fajcia uz od 9, sexuju od 10,...kradnu, robia vytrznictva, dakujem pekne.... Ktovie co nas este caka, teraz nadavame, a o par rokov bude horsie...

kofolka

rrrrrr....ty nás možeš šetky osrať a ja nemam chrbtovu kosť....keby si ty aspoň netrepala...asi ani nevieš, čo toto prirovnanie znamená..ach