Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozšírené cervene cievky na tvári

Príspevok v téme: Rozšírené cervene cievky na tvári
alexa211

Potrebovala by som poradit.Mam na lici Rozšírené cievky asi 1cm a bola som s tym aj v zime na laseri ale len na jeden zakrok.Zrejme si to vyzdavolao aj druhy lebo stale ich tam mam.teraz je tu jar a slniecko a bojim sa ist teraz na laser.Potieram si to propolisom ale to asi nepomoze.Potrebovala by som poradit nejaky krem popripade nieco ine cim by sa mi to podarilo aspon trozka zmiernit aj ked nie uplne odstranit .

monina

kamarátka používa Sin Cren (aspoň tak si myslím, že sa píše..veľmi jej pomáha a aj ja vidím celkové zlepšenie, stojí okolo 17 eur

katusaa

mne na zacervenanie tvare - oblast pod ocami a na bokoch na nose, kde mam par tychto neposlusnych ziliek velmi dobre pomohla Bioderma sensibio AR krem. Vyskusaj vzorec z lekarne, je zadara :D
Prajem vela zdaru!

žilka

www.energy.sk

trošku drahší krémik, ale po prvom použití vidíš že je účinný. Natierať pravidelne a pomáha. Zvyšok, ktorý som vyskúšala boli absolútne neúčinné, iba reklama.

delphia

ide o znizenu elasticitu stien kapilar. ak su uz rozsirene, zial uz sa ich nezbavis, iba ak laserom. treba pouzivatkozmetiku na rozsirene zilky- kuperozu. dobre su kremy s obsahom vit. K, pagastanu konskeho a kofeinu. samozrejme treba preventivne posobit na kapilarne steny, aby sa ine nerozsirovali. RNG radil uzivat bioflavonoidy, vit.C,E, rutin. treba sa vyhybat solariu, saune.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozšírené cervene cievky na tvári - Fórum - ZDRAVIE.sk