dnes ma prepustili

Príspevok v téme: dnes ma prepustili
dada4

ostala som bez prace, prepustili ma z firmy, v ktorej som robila 7 rokov. vedela, som to uz pred tyzdnom, no dnes bol posledny den. co robit? kamaratka,ktora uz roky pracuje v zahranici mi navrhla aby som prisla k nej a ponukla mi pracu. my sme robili spolu predtym a ona odisla do zahranicia pred 5 rokmi. vtedy sme jej moc nefandili, ze sa jej to podari, no teraz robi sefku na odd. v pracovni a ponukla mi pracu. mam ist?

leerka

aj u nas vcera vyhadzovali, cakala som ze pojdem ja. uz som bola aj pripravena, a zrazu vyhodil niekoho ineho....mne je len luto tych zien , ktore maju bud rodinu alebo rozne hypoteky a z coho budu teraz zit....vcera nam sef oznamil, ze nas sa to netyka zatial, lebo nasa sekcia ma pracu...ako jedina.... a este nam aj zmluvy upravili.....az do polovice jula robime iba 4 dni....takze tak....

smutnuckajulka

aj tu sa prepusta a asi to caka aj mna. pracujem v embracu uz 10 rokov, je tu este niekto podobny? aj z embraca?

dada4

nemam ziadne zavazky, dakujem vam pojdem, uz som s nou volala, kupi mi letenku presne o 2 tyzdne, vravela ze jej vratim, ked si tam zarobim.

kiki

No jasne ze mas ist, nechapem nad cim este rozmyslas ved teraz sa rozhodujes medzi tym ci ostat bez prace alebo ju mat,tak? Mas moznost pracovat v zahranici, navyse si oslobodena od tazkych zaciatkov kedze ti pracu ponukol nekto znamy, mozno zarobis ovela viac ako tu...tak nerozmyslaj a bez

klaudi

dada, mna to caka o tyzden :((( som z toho uplne zufala...ak by si nemala zavazky asi by si to tam mala skusit, ja viem ze do zahranicia zrejme nepojdem a tu bude problem s pracou, taku krizu som este nemala

ajja

aj ja som pred rokmi odisla do zahranicia a som tu spokojna. zarobim dobre a pomaham aj nasim financne. treba skusit vsetko, dnes je tazka doba