Svadba na úrade

Príspevok v téme: Svadba na úrade
svadobka

ako taka svadba prebieha? napiste sem svoje zazitky ja som na ziadnej svadbe nikdy nebola tak ma to zaujima :-) ci aj tam sa davaju nejake sluby a cita sa z knizocky ako pri niektorych svadbach v kostole... pripadne co vas vysla taka svadba na urade, kolko vas bolo...kam ste isli po svadbe ci ste mali rezervovanu nejaku salu s papanim a zabavou :-)ako sa pacilo okoliu ta svadba... no proste vseliake postrehy :-) a ci ste mali svadbu s bruskom a ako ste to zvladali v tehotenstve...

ahojky

svadobka, kazda zena chce byt ako nevesta krasna. Mam neveriace kamaratky, vsetky vydate na urade v klasickych svadobnych satach, nikdy mi ani netrklo, zeby to mohlo byt inak...Bez dlhej vlecky by som si ani nebola pripadala ako nevesta, ale dnes uz maju zeny aj cervene svadobne saty, po kolena a podobne a to aj sobasene v kostole, kazda podla chuti.

svadobka

neviem tak mi to pride ze tie biele saty patria do kostola :-))) za to sa pytam co ste mali oblecene ...mne to tak pasuje v hlavke vies kostol=biele saty, urad=kostim :)

ahojky

nevesta:) no my sme spolu zili pred svadbou 5 rokov a dovodom pre svadbu bola prave ta laska. A dieta sme pocali az na "pocestnom manzelskom lozku" haha. No ale kazdy to ma inak. My sme sa brat chceli.
svadobka ja som mala kupene svadobne saty, nadherne, dodnes ich mam, moje dve sestry mali taktiez saty site na mieru a vsetky sme sa vydavali na urade. Preco by sa zena mala vydavat v kostyme?

svadobka

:-) ja zatial tehulka niesom ani svadbu nechystam len ma to zaujimalo... lebo ja som neveriaca a v kostole to u mna nehrozi :-) tak ze ako to asi moze byt na urade videla som nejake fotky ale fakt zalezi od tych priestorov...a ake ste mali saticky? ci dajaky kostimcek?

nevesta:-)

ahojky,
ja som so svojim manzelom zila v spolocnej domacnosti 7 rokov pred svadbou a tiez sme sa velmi lubili, no nepovazovala som za potrebne, aby sme sa zosobasili. no az ked som otehotnela, tak sme to brali tak, ze je to normalne mat spolocne priezvisko. tiez sa nam dieta narodilo do rodiny:-))

majcika555

ahoj no sluby sa necitaju ale taky mlady chlap a zena citaju take podakovanie rodicom a naozaj je to velmi pekne mna to caka onedlho a tiez s bruskom pretoze som tehotna

ahojky

Ja nie som veriaca a som rada, ze som sa vydavala v zahranici, lebo svadbu na urade na Slovensku by som asi nezniesla. Tie komunisticke recnovanky by som nemusela...My sme nemali na sobasi ani svedkov, boli sme tam len my dvaja, sudca a serif, ale miestnost bola krasna, intimne osvetlenie, pri slube sme sa drzali za ruky a pozerali si do oci, nikdy na to nezabudnem. Princeznovske saty a smoking samozrejme nechybali:) Svadbu s bruskom som nemala, lebo dovodom preco sme sa brali bolo to, ze sa nesmierne lubime, dietatko pride do rodiny.

nevesta:-)

záleží na Tebe, aká si povaha, na čo máš financie a pod. Ja som mala na "veľkú" svadbu, no netúžila som po tom, tak sme to urobili na úrade a len s 2 svedkami.bez nejakého trápneho programu a zbytočných slov.proste len nech to máme na papieri, lebo som bola tehotná a chceli sme mať všetci rovnaké priezvisko. za peniaze, ktoré sme neminuli zbytočne(veľká svadba) sme boli na luxusnej svadobnej ceste.nikdy som tento krok neoľutovala.