Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Takze znova

Príspevok v téme: Takze znova
soooonja

Ahoj,pred casom som sem uz pisala,mala som problemy s koordinaciou,zanasalo ma do stran,hlavu mi tahalo dole a podobne.Dialo sa to hlavne pri chodzi a v stoji.Bolo to asi pred polrokom,takze som obehla nejakych lekarov a bola mi zistena tetania,vestibularny syndrom na lavej strane,ale vraj len mierna asymetria,no a oplostenie krcnej chrbtice.Horsie je,ze sa mi to opat vratilo,dokonca je to ovela horsie.Musela som ist na PN,lebo uz som nevladala ani stat a uz vobec nie chodit,stale ma motalo,ako opitu.Pri chodzi som sa musela pridrziavat kadejakych predmetov,no hrozne.Takyto zivot je obmedzujuci a chcem,aby to prestalo,uz ma to skutocne nebavi.Ja neviem,ale ta tetania je asi tiez dosledkom niecoho ineho.Beriem aj Ca a vysledky nepocitujem.Znovu nabieham na kolotoc kedejakych vysetreni.Uz sa bojim,ze nikdy nebudem moct chodit tak,ako predtym-hned sa rotrasiem a mocem.Uz aj ked som v klude,ked lezim,citim ako sa mi chveju svaly,resp.nervy na chrbate.Uz som bezradna,nevie mi niekto pomoct?Cim to moue byt sposobene?Ako by sa to dalo odstranit?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Takze znova - Fórum - ZDRAVIE.sk