Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kVALITNÝ KRÉM

Príspevok v téme: kVALITNÝ KRÉM
stevka1111

Neviem mi niekto poraduť kvalitný krám na tvár? Už som vyskúšala takmer všetky drahé krémy, resp. všetky značky od La prairie, Lancome, Dior,..proste všetkú tú drahú kozmetiku, ale všetko bolo totalne preparfemované,ako si to vôbec môže niekto dať na tvár.
Mala som aj Clinique, sice 100% neparfemované, ale tiež nič moc....
Už mám z toho nervy, neviete o nejakom dobrom, kréme??
Len nie nejakú prirodnú kozmetiku-ja by som ju skôr nazvala upachávač pórov...strašné konzistencie, ktoré sa skoro vôbec nevstrebávajú, dokonca aj Dr. Hauschka

gwen

No Garnier aj Nivea maju daleko od dobrych kremov. Skus Calendulu alebo Syn Care, maju siroke portfolio vyrobkov, urcite tam najdes ten "svoj".

severanka

ja používam obyčajný krém od De Miclén FYTO a na moju zmiešanú pleť mi vyhovuje, a na noc si dám DOVE intensive care - ale DOve je celkovo dosť o ničom by som povedala, už len čakám kedy miniem toto balenie a kúpim si niečo iné... ja by som chcela skúsiť kozmetiku RYOR ale neviem vôbec ničo nej, keby ste niekto vedeli, napíšte sem nejaké info pls

farmaceutka

Nabehni do lekarne a porad sa. Tam dostanes aj neparfemovane kremy. Inac ti neporadim, kedze si nenapisala nic o svojej pleti.

delphia

stevka1111 tazo ti radit, ked neviem co vobec ocakavas od kremu... ze "nic moc" kremy...no a co by malo byt to "moc" podla teba?
ak cakas, ze krem ti vycaruje v styridsiatke plet dvadstrocnej, tak sa nacakas...

kikina

a aku maš pleť??? mladú, starú, vráskavú, vyrážkovú?? :)))) (nemyslím to v zlom).... lebo mojej mame na vrásky najviac vyhovujú garnier červené krémiky, taká zlatá stredná cesta.... netreba investovať toľko do kozmetiky, je too podľa mňa zbytočné:) to už radšej si našetriť na plastiku, kde ak výsledky vidno..

kiki

Stevka ty si uplnym dokazom toho, ze najdrahsia kozmetika casto stoji za h...! Ja pouzivam kerm od AB kozmetiky,ale ako tak citam tvoj prispevok neviem ci nebude pod tvoju uroven.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kVALITNÝ KRÉM - Fórum - ZDRAVIE.sk