90 dni? niee staci 60 :-)

Príspevok v téme: 90 dni? niee staci 60 :-)
bohemia

je to tu sama 90 dnovka no co tak urobit si vlastny plan na 60 dni?

a to klasicke dodrziavanie ako u 90 dnovej :-) aj ked sa neschudne vytuzenych 20 kg nevadi mne o to nejde ...chcem dat dole par kg do oslavy

zacinam na vahe 78kg
pri vyske 168 cm
a taky moj ciel je 70kg +- :)
aby som sa citila dobre

a kedy zacnem? dajme tomu v pondelok 23. marca :) a ked sa volakto prida budem rada

noya

Tato tema ma inspirovala a po 4 dnoch mam dole 2kg. Dufam, ze to nie je vsetko voda, ale zbavila som sa aj trosku tuku. Ako to ide vam ostatnym?

jaja582

Dobry veceer chcem sa spytat v com spociva vase chudnutie?potrebovala by som zhodit 8kg alee cela by som to stihnut do leta ak je to realne vobec

scarlett

tak dnesok mame opat za sebou :)...ja som si dala na veceru zakusok ovocny , plus tu cokoladku :)... rano som bola strasne hladna...hlasilo sa mi dost brusko,ale prekonala som to :)

bohemia

noyatebe by som odporucila precitat si to poriadne co mozes ked papat a tak vidim ze v tom mas poriadny chaoz :-)

co sa tyka cerealii ako vlocky lupienky tie sa papaju v uh den ale bez mliecka...

ako pise ... to su zakladne veci co pri diete treba ovladat ja by som sa bez precitania do toho nepustala...

dnesok fajn len mam ubehane dni tak som tu malo co.

zajtra ovocnickovy dnik ach mamo :D

...

ked sa už teraz nechcete držať zásad 90-dňovej diéty, tak s ňou radšej ani nezačínajte.
Má svoj rozpis jedál a dní ktorých sa treba držať.
Ano raňajky musia byť ovocné...
večere musia byť také isté ako obed ale v polovičnej dávke...
nemiešať že na obed spapám rybu so zeleninou a večer si dám acidko...

v bielkovinový deň môžeš mať vajce ale musíš ho jesť aj na večeru a nemôžeš ho kombinovať s inými bielkovinami.

A poradím... poctivo si prečítajte zásady tejto diéty... vylepte si ich na skrinku a pokiaľ to nepochopíte aj tri krát do dňa si to čítajte

noya

Poradte mi, coho sa vyvarovat, ake chyby ste spravili vy, nech sa poucim :)

A teda MUSIM mat ovocne ranajky? Ja som z toho len hladna. Nemozem mat v bielkovinovy den varene vajce, sachariovy - cornflakes? atd

noya

A este: To kazdy den mam jest k obedu ako prilohu salat? K dusenej rybe mam mat zeleninu? Na veceru mozem vypit mlieko? (este v tom mam trochu chaos :) )

noya

Ahojte,
aj ja sa chcem pridat. Naplanovala som si na dnes bielkovinovy den, ale nejako to nevyslo. Na ranajky som mala celozrnny chlieb so syrom a paradajkou. Cize zdravo, ale nie v sulade so zasadami tej diety. Na obed planujm udusit rybu.
Tak sa chcem opytat, ci mam zajtra zacat uz naplno so skorobovym dnom a tento povazovat za taky startovaci "akoze bielkovinovy" alebo musim zase zacinam s bielkovinovym?

scarlett

ahojcek bohemia,
opat novy den ...ranajkami som uz zacala, t.j.jablcko a hrozno, obed budu cestoviny s kecupom :)....ty si co chystas?

bohemia

ja som to dnes spackala :( hmm... tym cestovanim som si aj dopriala ine... ach jo paci pac... nevadi polepsim sa ...toto ze zabudam pit vodu potom v noci sa spamatam a vychlascem naraz aj politra...liter...