klinicka smrt

Veve

Emilka Veru mýliš sa.Druhý život existuje a nikto nezhnije v zemi. To len naše telá sa budú rozkladať ale duša nie.Naša duša existuje a bude žiť ďalej. Ale je to na nás čo si vyberieme a ako budeme ďalej žiť.
Na psychiatriu sa dostávajú ľudia ktorí potrebujú pomoc a nedokážu si sami sebe pomôcť. Źe by si aj ty tú pomoc potrebovala? Na psychiatrii je veľa miesta, stačí sa ozvať:-)

emilka

Nikto nepojde ani do neba ani do pekla, vsetci zhnijeme v zemi. Ludia, sak je 21. storocie, este nie ste na psychiatrii?

bluberry

moj priateľ zažil...mal počas spánku infarkt a cítil ako jeho duša opúšťa telo, ako sa oddeľuje, tiež videl tmavý tunel, na konci svetlo, ale potom by ho akoby niečo hodilo späť a zobudil sa...ale bolo to sním aj po zobudení vážne :((

Veve

Ahojte Ja som nezažikla klinickú smrť ale som o tom počula. Verím že niečo po smrti existuje. Verím v Boha a verím takisto že nebo aj peklo existuje.
Ešte dávnejšie som videla film ˇUtek z pekla a tam je dosť aj o klinickej smrti a o tom čo je na druhom svete. Doporučujem to vám pozrieť, stojí to za pozretie a určite sa pri tom aj zamyslíte.