Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze to byt z HAK?

Príspevok v téme: Moze to byt z HAK?
uz neviem...

Ahojte...uz vyse roka a pol uzivam HAK Chloe. Priznavam ze to bolo kvoli pleti(akne) a v tomto smere svoj ucel perfektne splnila. Doteraz bolo vsetko fajn, no zrazu sa mi zacali robit cervene flaky po rukach, dokonca aj na nohach, okolo oci...vsimla som si ze ked uzivam biele tabletky-stav toho "ekzemu" sa zlepsi a hned ako nasadim hnede, zhorsuje sa to. Ako mala som sa liecila na kozny ekzem. Ten mi ostal zcasti len na rukach a zhorsuje sa len v zime. Ale teraz akoby sa mi to roznieslo aj na nohy, okolo oci...Neviem z coho to moze byt kedze stravu som nezmenila nejak vyrazne, kozmetika stale ta ista...Moze byt za tym predsa len ta HAK? Skusim ju teraz na tyzden vysadit a uvidim co to spravi. Zrejme sa akne vrati ale budem to musiet riesit inou cestou. Dakujem za rady pripadne skusenosti.

bladwak

Je velmi pravdepodobne,ze je to z HAK.odporucam zajst za gynekologom a dat si predpisat inu,ak nie ziadnu,pokial nemas sexualneho partnera

farmaceutka

Moze to byt alergia na nejaku zlozku hnedej tabletky. Treba vysadit a pozorovat, ako sa zmeni stav. Kedze si mala v detstve ekzem, znamena to, ze mas dedicnu dispoziciu pre vznik alergie, takze si treba davat pozor na vsetko, s cim prides do styku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moze to byt z HAK? - Fórum - ZDRAVIE.sk