masturbacia

Príspevok v téme: masturbacia
cucko

ahojte..potrebujem pomoc...ako sa mam vyprstovat? mne to nikdy nejdeee...ako pocitujem pritom vzrusenie ale nic taqee..ja uz nevjem ako sa mam uspokojit...chcela by som nieco pestrejsie ale neviem co.... keby bol nato niaky navod :( môj chalan to vje genialne ale teraz odisiel na 3 mesiace a sa to neda vydrzat..pls pomozte mi...budem moc rada dakujeem :)

Lolka

:- a ty co si mi napísal ze som cvaknutá radís kraviny ty...pre teba su kraviny co ja písem a pre mna su kraviny co píses ty...a ver ze pre niektorých by si bol cvaknutý ty... pre normálnych ludí..

Lolka

xyz takze k tomu tí chlapi co sa honia nemajú urcite partnerku, ludia ktorí sa honia im chýba láska, tak si ju vynahradzujú týmto sposobom...

:)

lolka to co za kraviny radis ? :D niesi ty dajak cvaknuta? :D

k teme...neprstuj sa len si drazdi klitoris... sem tam vbehni dnu zas na klitoris druhou rukou sa hlad po prsiach alebo zajdi do ritky... je to vzrusujuce daj si predtym sprsku vezmi kremik ponatieraj sa ked mas lubrigacny pouzi ho pri tom

Lolka

si nespokojná lebo nemas spokojnú svoju dusu, keby mas spokojnú svoju dusu, nepotrebujes uspokojenie tela! Takto naplnenie nenajdes! A nepýtaj sa také hovadiny!