Ako pribrať a neschudnúť?

Príspevok v téme: Ako pribrať a neschudnúť?
paradise

Väčšina ľudí má problémy s nadváhavou. ja však mám problem s tým, ako pribrať. aj najmenšia "depka", či ťažšia fyzická námaha si z môjho tela vezme pár gramov váhy. Známi keď ma vidia, tak len horekujú aká som chudá. nebaví ma to stále počúvať. Strašne by som chcela pribrať aspoň kúsok, ale neviem ako na to. ako to, že niekto môže taj ľahko pribrať a niekto nepriberie ani gram, ba ešte stále chudne. Môže ísť o nejkú vážnejšiu chorobu, kedže v poslednej dobe len chudnem a nepriberám. Pri mojich biednych 53 kilách so za posledné 2 mesiace schudla na 50 kíl.
Čo mám robiť? Som z toho zúfalá...
Ako pribrať a neschudnúť? Existuje na to nejaká liečba?

leerka

ja taky vesiak nie som..... aj ked je pravda, ze mi trcia trochu bedrove kosti a rebra sem tam....tak ale ja ina osm nebola a asi aninebduem

leerka

no je pravda, ze mne sa pacia taki vyformovani chlapi, samozrejme nie ziadne nafukovacky...a takeho som si aj nasla :-)

cpe

Tak mne to tiez uz povedalo viac ludi. A par rokov dozadu som mal o takych 6 kg viac ako teraz. Ale snad sa to coskoro zlepsi.

gadgetka

Leerka, ja ta chapem ... moja sestra trpi neskutocnymi komplexami kvoli svojej chudej postave ... maloco pomaha... a najma, ked ma stres, tak rapidne schude... kto to nezazil, nepochopi, lebo vsetci len chudnu ... ja robim vsetko pre to, aby som si svojich 55kg udrzala, nechcem, ay sa mi ludia smiali, hlavne v lete na kupku ...

leerka

cpe to je mozno pravda, ale skuotcne som velmi chuda..... aj priatel mi to hovori...aj rodicia doma...no co uz, takato chuda som nikdy nebola....resp bola, ale mala som vtedy nizsiu vysku.....