Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvy sex

Príspevok v téme: Prvy sex
mariia

Dobry den vo stvrtok som mala svoj prvy sex a musim sa priznat ze aj ked si uvedomujem mali sme ho na zachode ale jednoducho mi tam nesiel zaviest ..a az potom neskor isiel a chvilu sme sexovali a ked som sa pretocila zase tam uz nesiel..co mi poradime?Len ma to potom hrozne bolelo a aj po sexe dalsi den totalne

:)

haha tak to je fakt romantika :D mohla si si to nechat na tu postel abo radsej na kuchynsku linku ale nie na zachod...

a prvy raz to nebolelo ani mna

severanka

na záchode? tak to je brutálna romantika, určite budeš na to veľmi rada spomínať, ako ti to nešlo a ešte k tomu na záchode...

rrr02

ja som mala tiez nedavno, nebolelo to, (bolo to u neho doma na posteli:D), vobec ma to nebolelo ani trochu, aj ked ma vsetci strasili:)...ale tiez to zo zaciatku moc neslo...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvy sex - Fórum - ZDRAVIE.sk