Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baseballový prst

Príspevok v téme: Baseballový prst
froggie

Dobrý deň.
V utorok(17.3.) som na basketbale zle narazila do lopty malíčkom. Odvtedy ma to dosť bolí. Asi 10 minút od nárazu mi to začalo opúchať. Po schladení vodou som mala pocit, akoby bola bolesť intenzívnejšia. Asi hodinu a pol po úraze som si všimla vznik krvnej zrazeniny zo spodnej časti 5. prsta v oblasti kĺbu medzi proximálnym a mediálnym článkom, pričom krv.zrazenina prechádzala viac do mediálneho článku(takto to vyzeralo: photos-f.ak.fbcdn.net). Neskôr sa mi krvná zrazenina rozšírila po celom prste okrem končeka a dnes mám pocit, akoby bola najvýraznejšia v oblasti kĺbu medzi mediálnym a distálnym článkom. Hýbať sa s tým do určitej medze dá. Zo začiatku som pociťovala aj palpačnú bolesť v oblasti mediálneho článku(najmä v kĺboch), dnes ju už tak silno necítim, ale s hybnosťou je stále problém. Hneď v utorok som si spevnila prst amatérskou dlahou, ktorá zabraňovala v pohybe a keď to bolo takto spevnené, dosť mi v tom prste pulzovalo, ale to po dvoch dňoch prestalo. Opuch veľmi neustupuje ale krvná zrazenina je každým dňom menšia. Viem, že by som s tým mala ísť k lekárovi, ale nemôžem si dovoliť mať sádru pre aktívny šport. Viete mi poradiť čo s tým môžem mať a ako to nejako spevniť a ochrániť pred nárazmi a čo najrýchlejšie zahojiť? Ďakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baseballový prst - Fórum - ZDRAVIE.sk