Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviniatka alebo skúsene??

leerka

ja si myslim nieco take ako napisal marek, ze ten stred je najlepsi....nie zidana placha baba, ktora sa ani neavie ozvat, nevinne mrka ocickami a takisto nie an iziadna semetrika, dracica.....

nazor

myslim ze aj ked niektori tvrdia ze chcu aby zena pre nich bola vsetko, v skutocnosti ale chcu aby za sebou co to mala... mam jedneho super kamosa, paradne sa s nim o vsetkom da pokecat, u zien si vazi strasne vela veci, ale mnoho jeho vztahov stroskota na zlom sexe, pretoze chce dokonalu partnerku vo vsetkych smeroch... takze tak :)

:-d

neskusenu vo vsetkom co sa tyka zivota. Nuz, ale clovek sa uci cely zivot a vsetko zle je na nieco dobre. Ja nerypem, ani nechcem, len konstatujem:-D
Drz sa

_Marek

mlada neznamena hned ze nie je ten zlaty stred.neskusena myslis v com?v sexe?no tak som rad ze vo svojich 15 este s nikym nespala.lebo to sa dnes povazuje za skusenost nie?to ze mlada zabka sa vyspi s hocikym.

_Marek

Na tuto temu som sa raz bavil s kamosmi a zhodli sme sa natom(teda aspon my co sme tam boli)ze zlaty stred je najlepsi.nemam rad zeny ktore su prilis zakriknute nevedia sa samy o seba postarat ani onicom porozpravat ale zase ani zeny ktore su prilis vyzivave hlucne otravne namyslene....normalna zena ktora ma z kazdeho rozka troska.To je ale len moj nazor.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviniatka alebo skúsene?? - Fórum - ZDRAVIE.sk