aky typ pleti + kozmetika

Príspevok v téme: aky typ pleti + kozmetika
peta1428

ahojte.poradte mi lebo neviem aku kozmetiku na tvar mam pouzivat.mam bledu tvar ale ked je teplo tak bradu lice nos a celo mam cervene alebo aj ked je zima...no mam to proste casto ale hlavne ked je teplo takze v lete...neviem co mam na to pouzivat vyzera to dost zle.Poradte nejake kremy alebo nieco.Dakujem

katusaa

Dodatok:
Mam citlivu, suchu az dehydratovanu pokozku. Myslela som ze mam normalnu,......bejvavalo, cim som starsia tym viac schnem :DDD

katusaa

Ja mam problem ked je teplo alebo zima hlavne s nosom a na mieste pod ocami. Vtedy treba použit nejaky ten krem na zacervenanie, napr. chvalia ten Rosaliac od LRP, ale mala by si mat ktomu aj tu cistiacu vodu al. gel atd.. rosaliac myslim ze je skor na normalnu az zmiesanu plet. Potom od Avene Antirougerous, Eucerin Antirotungen, Bioderma Sensibio AR krem, Cetaphil z lekarne, len sama si musis vybrat co ti vyhovuje. Ja na zacervenanie momentalne nemam nic, ale pouzivam vzorku LRP hydraphase riche krem a je uzasny. Pekne hydratuje a skludnuje pokozku :))

petka1428

katussa ano najprv vyskusam vzorku ale tych maju v lekarnach malo a vo vacsine nemaju ziadnu.ale skusim zohnatnejaku.

katusaa

ahoj petka,
ja som ho skusala, a ze by mi nejako zjednotil farbu pleti,..no neviem otom. Ja ma normalnu az suchu pokozku, 28 rokov, a zdal sa mi trosku mastny na moju plet. Neviem akoby posobil na tvoju zmiesnu, ale radim ti skor nez nieco kupis vyskusaj vzorku, teda nieje najlacnejsi :) a chod radsej na istotu. Na zacervenanie pleti skus LRP Rosaliac, Biodermu sensibio AR alebo Avene Diroseal moze byt dobry. A este som nasla na normalnu az zmiesanu plet od Avene hydrance legere. Aj z neho sa chystam vyskusat vzorku. Tak, prajem ti vela zdaru :))

petka1428

hladala som na internete a nasla som eucerin neutralizujuci denny krem ktory ma zelene pigmenty ktore zjednotia farbu pleti...skusal uz niekto tento krem a je vazne dobry? prosim poradte.dakujem

petka1428

no moze to byt aj sucha lebo sa mi robia supinky na nej...ale poradte nejaky konkretny krem ktory by pomohol lebo je to hrozne...a najhorsie je kedze mam bledu tvar to ked mam na tvary vyrazky a tie mi hrozne vidno lebo su cervene a moja tvar biela

ln

podla mna mas najskor asi citlivu plet,na citlivu plet je dobra kozmetika-avene,la roche posay a eucerin(kozmetika z lekarne,drahsia)

a potom velmi dobra je aj AA kozmetika-za dostupne ceny,predavaju v lekarnach
a z takych drogerkovych znaciek je dobra BALEA(s takym pierkom)

ale podla tvojho opisu by to mohla byt aj sucha plet...tak si radsej sprav tetst:www.nivea.sk
v pravom hornom rohu mas ze starostlivost o plet-diagnostika pleti klikni a otestuj si svoju plet