Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa rozísť keď sa lúbime

Príspevok v téme: ako sa rozísť keď sa lúbime
Michala11111

ahojte prosím Vás ja som už fakt v koncom sme s priatelom už vyše troch rokov, z toho už rok a pol spolu bývame v podnájme. Ach stále sa hádam vážne stále donekonečna len hádky, už sme sa minimálne 10x rozišli a stále sa k sebe vraciame. A prečo? len kvôli tej debilnej láske čo nás drží pokope. Keby si mám vybrať najradšej by som ho nelúbila...........ako dalej??

mary-anne

tak ja som sa rozhodla to dnes spravit.. sme spolu vyse dvoch rokov, lubime sa, ale nas vztah je len plny hadok, nepochopenia sa, nedorozumeni.. nemam uz sil , nevladzem.. kazdy z nas ma inu predstavu o vztahu...
takze dnes mu idem vratit veci a ukoncit to.. neviem este, co si bez neho pocnem..ale potrebujem byt silna..

usiko

Michala111111, poznam to, mavali sme obdobie, ked to tak fakt bolo, a vtedy sme si vykricali aj to, co bolo neviem kedy, pohadali sme sa na hocicom, uz som bola zufala..

..a vies co mi povedal? ze vsetko riesenie je vo mne....mala by som byt kludnejsia, prestat vidiet len cierne a biele, ale zmierit sa s tym, ze aj ked veci nie su presne tak ako som ja chcela, nie su zle a su vlastne tiez prijatelne.....mam psychologa, s ktorym sa na tieto temy rozpravam a spolu s mojou sebadisciplinou to ide.....je to v tebe, jednoducho ked citis, ze sa chces hadat, alebo ze ta nieco uz uz ide vytocit, pomysli si na nieco, preco si s nim, na nejaku jeho dobru stranku, a ked to nejde, chod von alebo do inej izby a nieco rob....zamestnaj si mysel niecim inym a potom ta to prejde...

...vies, mne sa dobre radi, lebo momemtalne som v pohode, ale ked to pride, tak si sebaovladanie vyzaduje vsetku moju energiu...dalsia vec, ak ti dajmetomu doma nepomaha, aalebo ak nieco neurobi, take co ma spravit...chod na neho tak ako by si vychovavala dieta...napriklad....ked upratujem, tak mu poviem. Drahy? urobime dohodu? ze aku? noooo, by si bol najlepsi clovek na svete, keby si ppovysaval a ja ti zatial navarim daco fajnucke......no a ide to spravit....a takto na neho chod s inymi vecami tiez, inak, ti nebude robit po voli ale natruc.......

prispevok

Ja by som skor navrhol pomoc tretej strany: prislusneho mediatora. On ako nestranny clovek by vam najlepsie vedel pomoct....

leerka

michala tak co je u vas nove.ako to s vami vyzera? to je mi luto, ze ste sa zase pohadali, ja len nechapem jednu vec ako sa dokazete tak dlho nerozpravat...my ked sa pohadame, tak to vydrzime max par minut..dlhsie nie, pretoze sme dvaja ludia ktori spolu chodia a snad vieme aj riesit spolu problemy a teda tym padom sa nam zda zbytocne aby sme boli na seba oduti, iba sa obchadzali a nebavili sa spolu...to by bol potom vztah o nicom ak by sme si nevzriesili problemy medzi sebou...

meForMe

Michala11111:ahoj,prepac ze az teraz odpisujem,ale skor som si nevsimla,ze si na moj prispevok reagovala. No luto mi to neprislo,ked sme sa rozisli uz som ani slzu prenho nevyronila lebo vtedy som si vsetko uvedomila.spadol mi obrovsky balvan zo srdca..bol to moj taky prvy vaznejsi vztah,tak mozno aj preto som bola taka slepa..vies, unho boli na prvych prieckach robota,skola,partia,do ktorej podotykam patrili 2jeho byvale,potom dlho dlho nic a potom az ja..aj mne vzdy hovoril ze som konfliktna,ze nemam rada nase sliepky z triedy,ze nemam rada mojho otca alkoholika,mojho brata takisto alkoholika,vzdy som ja ta horsia..a najvacsi bonus bol ked mi zacal vycitat aka som hystericka ked som sa raz rozplakala kvoli tomu,ako mi povedal ze bol s katkou sa prejst a potom boli aj u nej..on nechapal ze mna tym skutocne trapi,ze ako mozem nadavat na katku,lebo katka bola asi boh prenho..tak su spolu doteraz,chvilku po nasom rozchode sa dali dokopy..ked som ho stretla asi rok potom,ani sme sa nepozdravili ani nepozreli na seba..mam ho za uplneho chudaka,nikto mi ten nazor nevyvrati,ked ja som ho nestihla zmenit za dva roky..
ano teraz som zadana,ale tiez to nieje ruzove,no skor z mojej strany,je to tiez strasne moc zlozite,ale urcite som pri nom o moc stastnejsia ako pri tom byvalom..

Michala11111

totiž ja som sa na niečo zdula (nebudem rozoberať) a odišla som spať do druhej izby, na to sa obliekol o pol 12 večer a šiel von a ked som ho pri dverách prosila aby sa prekonal a povedal mi aspon kam ide odišiel bez slova. Tak ja som sa zobrala a išla som na prvý bus čo som videla išla som asi 150 km daleko a ked som vystúpila tak som šla späť proste chcela som vypadnúť a nemala som kam tak som prišla domov o 6 ráno a nanešťastie som mala vybitý mobil tak som mu len napísala že idem aj ja von že sa vrátim až ráno že som v pohode a lúbim ho a už som mobil vypla

Michala11111

ahojte tak žiadny happy end sa nekoná, zase sme sa pohádali a najhoršie je že sa vôbec so mnou o tom nebaví. Mám taký pocit že si povedal že kašle na to a rozíde sa so mnou len mi niečo zlé pred tým urobí......... som mooooooc smutná

mua cece

moj uz je vo faze, kedy sa stretavame menej, nemilujeme sa, prichadzam mu na nove klamstva, ktore dokekonecna zatlka, klame ma, potom ma presvedci, ja mu naletim, udbrime sa, pol dna je super a potom brutalne hadky.

chcem koniec, a neviem co mam robit. milujem ho napriek vsetkemu stale. je to klamar. bojim sa tych porozchodovych stavov. ze budem trpiet este viac ako teraz. cize- asi cisto sebecke dovody? neviem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa rozísť keď sa lúbime - Fórum - ZDRAVIE.sk