ako sa rozísť keď sa lúbime

Príspevok v téme: ako sa rozísť keď sa lúbime
Michala11111

ahojte prosím Vás ja som už fakt v koncom sme s priatelom už vyše troch rokov, z toho už rok a pol spolu bývame v podnájme. Ach stále sa hádam vážne stále donekonečna len hádky, už sme sa minimálne 10x rozišli a stále sa k sebe vraciame. A prečo? len kvôli tej debilnej láske čo nás drží pokope. Keby si mám vybrať najradšej by som ho nelúbila...........ako dalej??

alz-bee

Podla mojho nazoru, ked sa niekto donekonecna hada, rozchadza a zase len udobruje, tak to svedci jedine o tom, ze ti dvaja ludia k sebe uz nepatria. A ked je to uz dlhsi vztah, tak sa zrejme k sebe vratia uz len preto, ze su na seba zvyknuti...kamarat mal 7 rokov vztah, kde sa len rozchadzali a schdzali, az nakoniec pochopili, ze zrejme k sebe nepatria a nadobro to ukoncili...a je im tak lepsie. Museli hlavne prelomit ten zvyk, ze boli spolu tak dlho, ale pri tom to nikam neviedlo..To je ale len moj nazor. Ved kazdy vztah je iny...Drzim vam palce

Michala11111

leerka: ahoj zatial všetko v pohode no uvidím ako to bude dalej zvykne sa to kaziť cez víkend tak dúfam že teraz už nie.

Michala11111

smtunuckaa: a napíš aké podnety napríklad ti dáva, možno sa ti to fakt len zdá a možno ti to robí naschvál. Napíš objektívne a nezainteresované osoby ti to pomôžu objektívne posúdiť

smtunuckaa

skoro tri roky:( a aj mne to tak trochu príde... on s atvari ze enchape, ze ake podnety?? robi zo mna paranoidnu... mozno nieco vidim viac prifarbene, ale viem ze to co robi, normalny zalubeny chlap, alebo aspon taky co sa snazi, take veci nerobi....

smtunuckaa

ja sa s nim uz tiez chcem rozist, ale on ma uz neberie vazne. mysli si ze len trucujem. ale ja ho milujem, nedokazem sa odputat, zakazdym mu podhalnem a znovu sa stretneme.
nechcem s nim byt pretoze mi dava podnety na ziarlenie, nad ktorymi sa potom cuduje, preco ziarlim. nemozem to vydrzat,

Michala11111

noo lebo my tým že bývame spolu sa fakt väčšinou hádame za hovadiny ako je upratovanie, kto bude čo pozerať, potom tá žiarlivosť, že on je dlho preč aleebo ja........no idem už off zachvílu dojde tak námm prosím fakt držte palce aby to už bol idylický harmonický vzťah iba s občasnými hádkami. Learka a tebe fakt gratulujemm ku zmene a vážne si zlatá baba že si bola ochotná písať mi

Michala11111

no ved to, je to hrozne ťažké lebo ja som veľmi emotívny človek a ja ked vybuchnem tak to je hrôza, fakt dúfam že nám to výde. A ty aj žiješ s priatelom?

Michala11111

leerka: no tak dúfam že sa to podarí aj nám sme si písali, že proste sa zmeníme obaja lebo nám tieto hádky nevyhovujú síce je to už asi po stí krát ale dúfam že to výde, len mám strach lebo mám týžden pred krámamy a to som vtedy strašnáaaaaaaaaaa, najviac rozchod bolo práve ked som mala ženské veci

Michala11111

leerka fakt ťa obdivujem ja by som sa tiež chcela stať takým flegmatikom, žee by mi nevadili hovadiny ale tak ja neviem mám vnúútri tak pocit že nechcem aby mi niekto skákal po hlave