Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aku vydrz ma vas partner?

ricardo

zase tu kktinky wypisujete 7 hodin sa da s prestáwkami,ale w kuse?to co hodku mate sex a 6 hodin ju palcuješ?mi powedzte ktoru cinnost viete robit 7 hodin wkuse?(okrem spania)

akinom007

max. hodinu hodinu a pol , to su nezmysly aby niekto sexoval 4 hodiny a viac v kuse bez prestavky, vsak tu babu by uz vsetko bolelo a pochybujem ze by ot ja niekoho v kuse 4 hodiny bavilo

tomyx

V pohode. Ja som s priatelkou vydrzal sexovat cca 4 aj stvrt hodiny. Slo to bez drog. :D
A vydrzal by som viac ale ona nemohla ani dychat :( vsetko ju potom bolelo.

lllll

leerka sorry ale to je blbost. to neni mozne, jedine ze by ste si dali polhodinove alebo hodinove pauzy, to potom hej, to sa da aj cely den. ale v kuse 7 hodin? s pauzami par minut? to nie je mozne. bez drog...

house

A este medzi nami dievcatami musim suhlasit aj s mircomM33.Nevadi,ze sa urobi, ale zalezi na Vas ci bude dalsie
ciselko ... a to moze trvat uz dlhsie
a dlhsie a dlhsie trenujte !!!

house

Mila zlata xina to veru zalezi od vela okolnosti nie je to vzdy rovnako dlho
zalezi ktore cislo ide kolko mas vypite
a hlavne na co myslis , co mas v mozgu
Skuseni experti vydrzia aj dve hodiny
Ak chcu tak sa urobia, ak nechcu tak sa
neurobia to je cvikom.Vacsinou mladi chlapci su ako na dostihoch vzruseni, tak su hned hotovi na Taxise...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aku vydrz ma vas partner? - Fórum - ZDRAVIE.sk