Chcem zacat zdravo zit!!

Príspevok v téme: Chcem zacat zdravo zit!!
kofolka

Doteraz som zila nezdravo...Jem ked som hladna (cize vzdy:-) ), jem cokolvek a fakt kedykolvek...Proste co chuti a kolko chuti. Vela vyprazaneho, malo ovocia, a zeleniny... O plet som sa kedysi starala, teraz to velmi flakam, veeeela krat sa vecer ani neodmalujem nieto este si vycistit plet ci spravit masku.... A podobne. Teraz by som vsak chcela nieco zmenit, hlavne kvoli svojmu priatelovi, trochu schudnut, zlepsit si plet, vlasy,...a cele si to nejak rozplanovat:) hlavne to chudnutie ...kto sa prida? budem rada

Nicoolka73

ono tu nejde o to že schudnúť lebo máme veľa kilov... (pridávam sa lebo aj ja meriam 166 a vážim 53kg) ale spevniť pokožku... a napríklad ja ak si nezacvičím tak sa cítim veľmi zle.. taká nafúknutá prejedená jednoducho lenivá:) aj ja sa k vám pridávam.. lenže ja sa stravujem zdravo.. teda ason si myslím:) mepapám vysmážané až na pár výnimiek ale to je malinko... a papám veľa ovocia a zeleninky.. a nejem tučné a mastne.. a nepijem sladké nápoje ale pijem vodu alebo zelený čajík:) inak baby tým že prestanete piť sladké nápoje schudnete ael 1-2kg.. pite len vodu alebo minerálky neochutené alebo čaje tiež neochutené... tiež si dávam activiu s ovs. vločkami :)...a taktiež športujte ja vždy pred tv. si zoberiem podložku a cvičim ako brušáky.. a na nohy.. tiež chodím na eorbik.. vy by ste si to mohli nahradiť.. behaním.. alebo.. koručlovaním ved prichádza jar.. teda teplá jar.. tak to využite:) a nepapajte po 18 :) najskôr to bude horor ale zvyknete si .. a papajte častejšie ale v malých množstvách..:) radšej postupne než keď budete hladná a nakoniec vypapáte celú chladničku:) tak dúfam že sa nám podarí spevnič naše telo a prebudiť.... krásu a nabrať energiu.. s pozdravom nika:)

tucnalucy

Mam 168cm a 73kg,takze ja oproti kofolke som riadne prasiatko,teda skor prasa.
Ale chudnut pri 168cm a 57kg a menej mi pride nepotrebne.To uz musi byt baba velmi velmi velmi chuda.

tucnalucy

Aj ja chcem zdravo zit,ale Vy ste oproti mne chuducke,takze sem asi nepatrim :-(
Keby som mala 168cm a 53kg,tak rozhodne nechudnem,ved musis byt chuducka :-)

Nyx

baby aj ja sa rada pridám. mám 170cm a za posledný polrok som pribrala cca 6kg(a to je teda celkom dosť). teraz mám 60kg. možno si niekto povie že to nie je veľa, ale ja vidím že moje telo tým trpí. som viac unavená a ubolená a tak....chcelo by to aj ak nie začať cvičiť tak aspoň zmeniť tú stravu