PRECO BY SOM NIKDY NEVZALA HAK

Príspevok v téme: PRECO BY SOM NIKDY NEVZALA HAK
kofolka

Ahoj, viem, bolo tu už veľa podobných tém, som však veľký odporca Hak...Prečo? "Našťastie" sa to stalo iba mojej kamaratke, nie mne... Ja som iba vďačná, že som pravdu o hak stihla zistiť pre mňa včas.. Takže k veci...
Bola pekná baba zo štíhlou postavou, mala v pohode zadok, prsia pekné dvojky, čistú pleť a vcelku dobré vlasy, nebývala často chorá. Hak začala brať v 17, preto ze jej ich odporucila kožná, na velke vyrazky na tvari, ktore sa jej v posledných mesiacoch vracali. Prvy, druhy, treti mesiac bolo vsetko fajn, dokonca sa jej nerozhadzal ani cyklus, stvrty mesiac vsak nedostala menstruaciu vobec, piaty takisto...Gynekolog jej povedal ze je to v poriadku, nech este pocka, ze ona ta menstruacia pride... siesty mesiac vsak namiesto menstruacie prisli vyrazky, no nie len na tvari, ale aj na chrbte a bolo ich viac ako predtym a boli aj bolestive. Mala ich mesiac, nic na ne nepomohlo, menstruacia dalsi mesiac o5 neprisla. Tak isla znovu ku gynekologovi, ktory sa na nu skoro nastval, ze to nema z tabletiek, tak nech ho nepodcenuje a pod...Tak isla k inemu doktorovi, ktory jej hak zmenil. Plet uz mala cistejsiu, a po 2 mesiacoch prisla aj vytuzena mestruacia...Bola vsak velmi silna, bolestiva, nikdy predtym jej zle pri nej nebyvalo, teraz vsak prve styri dni stale vracala, krce jej nedovolili ist do skoly. Menstruacia trvala 11 dni. Na druh mesiac to uz bolo o cosi lepsie, ale stale nic moc, navyse sa jej objavila celulitida, a prsia jej zacali rast az do "nepeknej" velkosti... Neskor sa toto vsetko vsak ustalilo, tak bola pokojna, brala hak dalej, cyklus mala pravidelny, a dalej nepriberala (bola uz pribrata dost, preplakala pre to vela noci, nikto jej nevedel pomoct). Po 14 mesiacoch chcela tabletky konecne vysadit. Aj tak urobila. Zase zacala mavat bolestive menstruacie, popripade jej vynechavali, zacala priberat. Najvacsia rana vsak prisla o par mesiacov, ked uz si myslela, ze je tehotna (chceli s priatelom dieta). Isla ku gynekologovi, ktory jej povedal, ze plod v jej tele je mrtvy. Stalo sa to aj druhy krat. Nikto to nechapal, v jej rodine boli pomerne zdravy... Neskor sa jej uz vobec nedarilo otehotniet, a tak isli s priatelom na vysetrenie, ona bola neplodna, urcite z hak, vsetky zeny z rodiny boli plodne a nemali ziadne problemy....

leerka

niekto, je sice pravda, ze mas dobrat cely blister, ale ked sa nad tym logicky zamyslis, tak ak by ti robila hak yle uz na zaiatku, tak ju baba asi vysadi...kebz som zacala vracat, a neviem co, tak by som ju nebrala do poslednej tabletky z blistra, aj keby som mala mat rozhadzany cyklus...

melody dy

niekto no ja som ju len tak prestala brala brat HAK a nic neobycajne sa mi nestalo kramy som dostala na cas brucho ma nikdy nebolelo ani nijake krce a trvala mi normalne tak isto som ju dostale stale presne na den a bolo to tak roky no musim poklopat ale ziadne negytivne skusenosti som nikdy s HAK nemala

niekto

melody dy hak nemozes len tak prestat brat lebo ti to ulne rozhadze cyklus
a najlepsie na tom je ze ked sa zacnu prejavovat vedlajsie ucinky je uz vacsinou neskoro

melody dy

a tym myslim do jedneho vreca to ze ak niekomu ta HAK robi zle nemusi vsetkym mne robila a robi dobre ak by sa mi dialo nieco take ako tej v tom pribehu tak putuje HAK uz v prvy den do kosa ...urcite by som sa nou nenapchavala taku dlhu dobu ako ona...

melody dy

kofolka ten pribeh som si precitala a najprv pises aka bola kamoska krasna zdrava a nemala vyrazky a odrazu ich uz ma a berie HAK no neviem ako to mam chapat a to keby sa robilo mne tak by som HAK aj zo svojho sedliackeho rozumu vysadila aj v prvy mesiac a nie mat taketo problemi a pokojne HAK uzivat stale az si narobit take obrovske problemy to sa nevedela uvedomit skor co bola zaspata? ze asi jej tak HAK fakt nerobi dobre ked nema kramy ,pribera a pod....ani sa necudujem ze uz nemoze mat dieta ,...ale asi by kazda normalna baba prestala brat HAK ak by sa jej dialo nieco podobne nechapem preco ona to tak dllllho brala a opakujem zbitocne tu nestraste ostatne dievcata

niekto

melody dy si jedna stych stastnejsich mozes byt rada
vacsinaa bab nema problemi ale su aj take ktore ano
inak co si myslela tym nehadzte vsetky do jedneho vreca ? kazda hak ma vedlajsie ucinky (nizkohormonale nemaju znizeny vyskyt lahkych vedlajsich ucinkou tie tazke su rovnako caste )a vzdy zatazuju organizmus ci sa vedlajsie ucinky prejavia zavisi od odolnosti tvojho organizmu nie od ich neskodnosti

melody dy

ja som brala HAK normalne som po vysadeni otehotnela na prvu supu tehotenstvo bolo bez problemove porod v termine a bez komplikacii a dcera sa mi narodiola zdrava tak tu nestraste aka je HAK nebezpecna a nehadze vsetky do jedneho vreca,.. zdravotne problemy by ste mali aj keby ste HAK neuzivali