Zabudla som raz vziať Hak, napíšte ak sa vám to stalo

Príspevok v téme: Zabudla som raz vziať Hak, napíšte ak sa vám to stalo
salalajka

ahojte, beriem praivdelne hak až na jeden deň, nejak som tú tabletku zabudla užiť. užila som ju hneď na druhý deň spolu s tou ktorú som mala užiť v obvyklom čase. pred dňom a v tom dni keď som zabudla užiť tu hak som mala pohlavný styk, kedy sa do mňa priateľ v oboch prípadoch urobil. zabudla som tu tabletku užiť vlastne zo začiatku tretieho týždňa balenia,čiže ostáva mi ešte týždeň do menštruácie. čo si myslíte môžem otehotnieť? veď predsa jeden krát keď človek zabudne, nemôže sa mu v jednom okamihu zrútiť svet no nie?

salalajka

ďakujem za odpoveď, som trochu kľudnejšia. zabudla som ju vziať vlastne tento piatok tak sa budem snažiť nesexovať najbližších 7 dní...

niekto

ucinost HAK je proste nizsia to este neznamena ze otehotnies
hak chrani viacero sposobmi a to ze zabrani tomu aby sa uvolnilo vajicko

zahustuje hlien tak aby to spermie mali tazsie

a zabrani tomu aby sa oplodnene vajicko usadilo cize sa potrati

leerka

tak mala si sa chranôit este 7dni od toho dna, ked si ju zabudla vziat...a.le kamaratkina gynekologgicka jej povedala, ze nevadi, ked zabuden vziat tabletku lebo je taknadopovana hormonmi, ze nie je mozne aby otehotnela, ale na to bu som sa nespoliehala..... ona je totizto v tomto velmi nezodpovedna...zabudne aj 4z blistra.....a za tie 3rokz neotehotnela