Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zabudla som raz užiť HAK, stalo sa to niekomu? môžem byť teh

Príspevok v téme: zabudla som raz užiť HAK, stalo sa to niekomu? môžem byť teh
salalajka

ahojte, beriem praivdelne hak až na jeden deň, nejak som tú tabletku zabudla užiť. užila som ju hneď na druhý deň spolu s tou ktorú som mala užiť v obvyklom čase. pred dňom a v tom dni keď som zabudla užiť tu hak som mala pohlavný styk, kedy sa do mňa priateľ v oboch prípadoch urobil. zabudla som tu tabletku užiť vlastne zo začiatku tretieho týždňa balenia,čiže ostáva mi ešte týždeň do menštruácie. čo si myslíte môžem otehotnieť? veď predsa jeden krát keď človek zabudne, nemôže sa mu v jednom okamihu zrútiť svet no nie?

jahodka123

Prvých 7 dní chrániť, ale ona mala už začiatok tretieho týždňa, takže vtedy netreba.
salalajka, podľa mňa sa nemáš čoho báť. mne sa to stalo už toľkokrát, že keby mám otehotnieť, už mam 30 detí minimálne :D

leerka

ano tehotna byt mozes, laebo ked zabudnes vziat tabletku, takod toho dna bz si sa mnala este 7dni chranit inak.....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zabudla som raz užiť HAK, stalo sa to niekomu? môžem byť teh - Fórum - ZDRAVIE.sk