svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???

Príspevok v téme: svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???
sunnysweetie33

kto ste to zazili?ja som prave dopozerala DVD na ktorom je svadba mojho kamosa.zalubil sa,otehotnela a po 12mesiacoch znamosti sa aj vzali.to DVD je ako z rozpravky,stale sa bozkavaju,maznaju,tulia sa k sebe,hadzu na seba zamilovane pohlady.ja mam pomaly za sebou 5rokov spolocneho vztahu s mojim priatelom..tak som rozmyslala,ci aj nasa svadba bude taka sladka,pekna,zamilovana..ako ich..lebo niekedy si myslim,ze my sme uz ako stari manzelia..sice este stale sa k sebe tulime,bozkavame sa a drzime sa za ruky..ale neviem,ci nasa svadba bude taka nadherna,ked sa uz tak dlho pozname,vsetko o sebe vieme a pod.ak ste to niekto prezili,napiste..diky..cmuk :)

sunnysweetie33

kto ste to zazili?ja som prave dopozerala DVD na ktorom je svadba mojho kamosa.zalubil sa,otehotnela a po 12mesiacoch znamosti sa aj vzali.to DVD je ako z rozpravky,stale sa bozkavaju,maznaju,tulia sa k sebe,hadzu na seba zamilovane pohlady.ja mam pomaly za sebou 5rokov spolocneho vztahu s mojim priatelom..tak som rozmyslala,ci aj nasa svadba bude taka sladka,pekna,zamilovana..ako ich..lebo niekedy si myslim,ze my sme uz ako stari manzelia..sice este stale sa k sebe tulime,bozkavame sa a drzime sa za ruky..ale neviem,ci nasa svadba bude taka nadherna,ked sa uz tak dlho pozname,vsetko o sebe vieme a pod.ak ste to niekto prezili,napiste..diky..cmuk :)

sunnysweetie33

jasne ze chcem mat velku svadbu,ved ktora z nas by ju mat nechcela??mne len ide o to,ci ten vztah bude taky krasny,ako keby sme sa zobrali po par mesiacoch znamosti..ci pocas tych par mesiacov by sme este npoznali chyby partnera a spoznali by sme ich az pocas manzelstva???mmmm,neviem..ved uvidime :)

dajka

Sunny Sweetie: ved ty si urobis svadbu podla tvojich predstav....Ked ju budes chciet mat velku, honosnu,nezabudnutelnu...urobis si taku....a je jedno, ci chodis s priatelom tri mesiace alebo pat rokov...nie? Ak sa bojis len tohoto....tak to ti vravim, vobec sa nemusis obavat. Ked urobis velku svadbu so vsetkym co ma byt...ak si pozves aj kamaratov...alebo ja neviem, nik na tvoju svadbu nezabudne. My sme mali svadbu malu kvoli tomu, lebo sme chceli nasporene peniazky vrazit do bytu. Napriek tomu,podla mna svadba bola pekna...aj ked nie taka, ako maju ine svadobne princezne...ale nevadi. Ja som aj tak spokojna. Je to len jeden den v zivote. Myslim, ze je dolezitejsie, aby si bola stastna po cely zivot...a nie len v den svadby.

sunnysweetie33

DAJKA..vidis a tohto sa bojim,nechcem obycajnu svadbu,chcem,aby to bol najkrajsi den mojho zivota..chcem sa vydavat,ked na to budem pripravena a chcem,aby na tu svadbu nikto nikdy nezabudol..hlavne JA a nie,ze ved to bol taky obycajny den ako ostatne..musi to byt suprove,teda tak som si to vzdy predstavovala..

dajka

Sunny Sweetie:
Veľa ľudí mi povedalo,že ked clovek chodi dlho s partnerom....bud je to na svadbu, alebo na rozchod...hm...dakedy by to aj sedelo, ked sa pozriem na niektore moje kamosky, ako skoncili po dlhych vztahoch...rozchodom. Avsak to vravia ludia. AK sa dvaja ludia lubia...mozu byt spolu aj 10 rokov....a nemusia sa zobrat. Ja som chodila s priatelom 5,5 roka, tento rok sme sa vzali. Svadba nebol ako z rozpravky, bola uplne obycajna....myslim, ze clovek to preziva uplne inac po takom dlhom chodeni, ako v nejakom osiali po par mesiacoch chodenia. Napriek tomu, ze som s nim chodila tak dlho....lubim ho rovnako...a v podstate sa v nasom vztahu nic nezmenilo. Len to....ze to mame na papieri, a ze ma do rodiny neprijala svokra. Hm....takze nebojte sa svadby po viacerych rokoch chodenia....laska ktora stoji za to...to vydrzi aj bez svadby.

laura24

Slusny_muz, Ciro: Diky. Ono sa to vzdy vsetko lahko povie, ale tazsie sa to vykona. Keby mi niekto v minulosti povedal, ze toto sa stane mne, tak sa mu vysmejem, ze mne sa to stat nikdy nemoze. Ano, asi som s nim z pohodlnosti, zo zvyku a mozno len cakam, az sa nieco naskytne. Lenze:ono ked sa aj naskytne, tak sa zlaknem a vsetko necham radsej tak, bo si poviem, ze len spekulujem. To by muselo byt nieco velke, proste odist od neho zo dna na den, kdesi mimo...rozhodnut sa viem, len to nedokazem uskutocnit...