svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???

Príspevok v téme: svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???
sunnysweetie33

kto ste to zazili?ja som prave dopozerala DVD na ktorom je svadba mojho kamosa.zalubil sa,otehotnela a po 12mesiacoch znamosti sa aj vzali.to DVD je ako z rozpravky,stale sa bozkavaju,maznaju,tulia sa k sebe,hadzu na seba zamilovane pohlady.ja mam pomaly za sebou 5rokov spolocneho vztahu s mojim priatelom..tak som rozmyslala,ci aj nasa svadba bude taka sladka,pekna,zamilovana..ako ich..lebo niekedy si myslim,ze my sme uz ako stari manzelia..sice este stale sa k sebe tulime,bozkavame sa a drzime sa za ruky..ale neviem,ci nasa svadba bude taka nadherna,ked sa uz tak dlho pozname,vsetko o sebe vieme a pod.ak ste to niekto prezili,napiste..diky..cmuk :)

ivette

sunny sweetie:
nelam si hlavicku, hlavne, ze vam to klape. Nesnivaj o svadbe ako z romantickeho filmu, nemoze vsetko vijst na 100%. My planujeme s priatelom svadbu na buduci rok a to uz bude 7 rok nasho chodenia. Skor to neslo, lebo sme sa zoznamili v 15 a neboli peniaze. Svadbu planujte ked budete NAOZAJ obaja chciet, nech vas netlacia reci okolia ci dojem, ze ste spolu uz dlho. Ked sa lubite, je vsetko o.k, jasne ze po 5 rokoch nechodite s blikajucimi srdieckami v ociach. Manzelstvo je o istote, suhre a kompomisoch...a kto ma stastie, aj o laske. Nemozes to vidiet prilis ruzovo, ale verim, ze ked budete mat raz svadbu, bude sa vam zdat romanticka aj napriek opitemu strykovi a nedoprazenemu reznu. Drzim palce!

nezaregistrovana

vsetky svadby sú pekné ...Ale potom príde skúška a bolesť, neboj sa ...nielen fyzická ale aj na srdci...

snehulienka

jánošík má pravdu, že nieje podstatný deň svadby, ale spoločný život potom.Lenže ak má byť ten vzťah vážny a nielen také blbnutie tak práve tá svadba je na to,aby mali obaja možnosť v tom partnerstve čosi dokázať a možno som staromódna, ale pre ich budúce deti je tá svadba najpodstatnejšia -ak ich ovšem chcú.

janosik

bublifuk, som rad, ze som ti nejake iluzie zobral.
ved su rozne kombinacie, ako to moze byt. nie je to len o pragamtizme alebo o laske, vselijak sa to moze prekryvat

bublinka69

podla mna bude svadba romanticka a jedinecna po mesiaci chodenia a aj po 10rokoch chodenia.ved je to vynimocny den zivota..ktory sa tak lahko uz nezopakuje..vsetko sa toci okolo tych dvoch a oni sa snazia,aby ich spolocny den dopadol na vybornu,no nie???kedy uz mna konecne niekto poziada o ruku :)))

bublifuk

janosik beries mi iluzie! ale aj tak si myslim ze v niektorych pripadoch moze ist o pragm krok, niekedy je to chapane ako nevyhnutne vyustenie vztahu a niekedy je to naozaj prejavom lasky. len si predstav z si nasiel tu pravu a vezmete sa ...

bublifuk

vsak ja viem to len ten moj je romanticky asi ako udene slede a obavam sa ze to tak raz dopadne aj ked ho velmi lubim a vydavala by som sa barz aj hned.