svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???

Príspevok v téme: svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???
sunnysweetie33

kto ste to zazili?ja som prave dopozerala DVD na ktorom je svadba mojho kamosa.zalubil sa,otehotnela a po 12mesiacoch znamosti sa aj vzali.to DVD je ako z rozpravky,stale sa bozkavaju,maznaju,tulia sa k sebe,hadzu na seba zamilovane pohlady.ja mam pomaly za sebou 5rokov spolocneho vztahu s mojim priatelom..tak som rozmyslala,ci aj nasa svadba bude taka sladka,pekna,zamilovana..ako ich..lebo niekedy si myslim,ze my sme uz ako stari manzelia..sice este stale sa k sebe tulime,bozkavame sa a drzime sa za ruky..ale neviem,ci nasa svadba bude taka nadherna,ked sa uz tak dlho pozname,vsetko o sebe vieme a pod.ak ste to niekto prezili,napiste..diky..cmuk :)

janosik

tak som to nemyslel, jasne ze ma velku symbolicku funkciu ako prejav velkej lasky...v dnesnej dobe mozno viac nez inokedy.
skor ide o to, ze je lahke sa v den svadby pretvarovat (najma pre muza), ake je to super a neviem co, a hned na druhy den zenu podviest.
preto nie je dolezita svadba, ale city.

gomez

Ako to tu čítam, tak mi z toho vychádza len jedna dilema:
buď pekná (ale rýchla) svadba, alebo dlhoročný vzťah.

Otázka pre dievky: prečo vám tak záleží na tej svadbe?

bublifuk

janosik je pravda ze dnes uz svatba nema taky vyznam ako v minulosti a dvaja mozu spolu zit aj bez nej no o to viac sa zdoraznila jej symbolicka funkcia. je to pre zenu jednoducho ten najkrajsi sposob ako jej povedat ze s nou chces zostarnut.

janosik

co len na tej svadbe vidite? ved to je len jeden den, dolezite je predsa to predtym a potom. a to od svadby nijak nezavisi

zuzka*

Myslim si, ze svadba je vynimocny okamih v zivote oboh ludi a podla mna cela ta atmosfera okolo svadby a to, ze ti dvaja, ktori sa beru su stredobodom pozornosti ich mozno tak trosku nuti k tomu, aby sa cely cas k sebe tulili.svadba moze byt krasna aj po dlhsom aj po kratsom vztahu, je dolezite, aby si ty dvaja ludia uvedomili, co si v ten den prisahali, aby kazdy ich spolocne prezity den bol aspon spolovice taky pekny ako ten svadobny den, myslim si, ze to je dolezite.

čika

chodim s mojim priatelom dva roky a ked si predstavim ze sa zoberieme tak zsa 6 az desat tak som dost na pochybach aka bude nasa svadba. Urcite je ine ak sa ludia zoberu po kratsej dobe, ale myslim si, ze vzdy to moze byt krasne!!!