svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???

Príspevok v téme: svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???
sunnysweetie33

kto ste to zazili?ja som prave dopozerala DVD na ktorom je svadba mojho kamosa.zalubil sa,otehotnela a po 12mesiacoch znamosti sa aj vzali.to DVD je ako z rozpravky,stale sa bozkavaju,maznaju,tulia sa k sebe,hadzu na seba zamilovane pohlady.ja mam pomaly za sebou 5rokov spolocneho vztahu s mojim priatelom..tak som rozmyslala,ci aj nasa svadba bude taka sladka,pekna,zamilovana..ako ich..lebo niekedy si myslim,ze my sme uz ako stari manzelia..sice este stale sa k sebe tulime,bozkavame sa a drzime sa za ruky..ale neviem,ci nasa svadba bude taka nadherna,ked sa uz tak dlho pozname,vsetko o sebe vieme a pod.ak ste to niekto prezili,napiste..diky..cmuk :)

sjella

Joooj zlaticko :-) tymto sa netrap...:) ved tam nejde o tie zamilovane pohlady a pod.. navyse , vy po roku ste tiez tak na seba pozerali :-)) Vobec nie su zarukou toho, ze manzelstvo bude stastne.. svadba je krasna z ineho dovodu a nie preto, ze na seba ti dvaja vrhaju zamilovane pohlady, objimaju sa...

sunnysweetie33

tak ja som zatial len v 3.rocniku,take este 3roky a az potom by sme sa mohli vziat..ale clovek nikdy nevie..co sa stane..ja by som zase nevhupla do manzelstva s niekym,koho by som riadne ani nepoznala..a ako z valstnej skusenosti viem,cloveka dobre spoznas po nejakych 3r. ja som bola v lete 3mesiace v zahranici a ked priatel prisiel pre mna,prezivali sme vsetko od znova..vsetko bolo krasne a ja verim a tajne dufam,ze aj nasa svadba a medove tyzdne budu take..

jana33

my sme sa vzajomne dohodli ze kedy bude svadba....a skola je preto taky zadrhel lebo dost za skolu cvakam kedze studujem externe a nedalo by sa stihat aj byt manzelkou, matkou , studentkou...to by sme z jedneho platu nezvladli...