svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???

Príspevok v téme: svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???
sunnysweetie33

kto ste to zazili?ja som prave dopozerala DVD na ktorom je svadba mojho kamosa.zalubil sa,otehotnela a po 12mesiacoch znamosti sa aj vzali.to DVD je ako z rozpravky,stale sa bozkavaju,maznaju,tulia sa k sebe,hadzu na seba zamilovane pohlady.ja mam pomaly za sebou 5rokov spolocneho vztahu s mojim priatelom..tak som rozmyslala,ci aj nasa svadba bude taka sladka,pekna,zamilovana..ako ich..lebo niekedy si myslim,ze my sme uz ako stari manzelia..sice este stale sa k sebe tulime,bozkavame sa a drzime sa za ruky..ale neviem,ci nasa svadba bude taka nadherna,ked sa uz tak dlho pozname,vsetko o sebe vieme a pod.ak ste to niekto prezili,napiste..diky..cmuk :)

janosik

tuk, cakali sme na chvilu, ked budeme presvedceni o tom, ze sa chceme zobrat.
a ta chvila prisla.
to ti bolo tak: ako kazdy chlap som o svadbe dlho neuvazoval. po istom case si tak hovorim, mohli by sme sa zobrat. hned na druhy alebo treti den mi priatelka navrhla, ze zoberme sa (predtym sme o tom nehovorili, aspon sa nepamatam))
a ja som suhlasil

jana33

ahojte..tak ja som s priatelom 5 rokov a svadbu mame na plane tak na jesen 2008..ked skoncim vysku...ale tiez mam taky pocit ze to nase DVD uz nebude take romanticke, lebo naz vztah mi niekedy pripada ako 20 rocne manzelstvo, ale aj tak niekedy mam take tyky ze uz by som sa chcela vydat a byvat spolu s nim a mat deti , a potom si to zase rozmyslim:))

janosik

sory baby, ale nikdy som nerozumel tej vasej posadnutosti svadbou a najma tym, aka ma byt (romanticka, v kostole, s hentakymi satami a neviem este co)
strasne lahko sa potom date nachytat na svadbu aj s nevyhovujucim partnerom.
ved svadba je len nieco, co prichadza ako dosledok dobreho vztahu, sama o sebe nema ziadny velky vyznam. svadba bez vztahu je o nicom, ale zenam aj to niekedy staci.
ja som s mojou manzelkou pred svadbou chodil asi 7 rokov, a uz sme spolu 3.

tuk

sunny napodobne presne to aj ja cem .... 5rokov u vas je dost kolko este mas studovat ? uz koncis ja som v 3tom a tiez pocuvam ze po skole bieda

wen

podľa mna dlhodobý vsťah nie je dobrý máte sa síce čas dlhšie spoznávať,ale medové týždne nejak nečakaj. je taká doba viem. jasom si moju lásku vzal po 10.mesiacoch,bývame v podnájme už 2 roky detičky si ešte nemôžeme dovoliť, hľadám nejáký bytík -možnosť odkupenia.ale iné som chcel stále sa veľmi milujeme furt tá romantika funguje. keby som s nou 5. rokov-tak určite už mame po líbankách.ale my už budeme mať vtedy 2 deti a tešiť sa budeme aj z nich....

slnecnica

no ja som s nim zacala chodit ked som este nevedela ze on uz po rodine a detoch tuzit nebude. No a uz vyse 2 roky sme v zahranici a tu som to zistila pri roznych narazkach pri rozhovoroch s inymi parmy, ze on uz rodinu neplanuje.. Tu sa to neda rozist sa preto stale cakam..Chystame sa ist natrvalo domov na Slovensko do 4 mesiacov a tam sa to vsetko vyjasni... teda dufam.

sunnysweetie33

slnecnica:tak to je surove..tak na co si s nim..ani moj priatel este nechce deti,ale miluje deti,vidim,ako sa hrava s mojou 8rocnou neterou a ako sa mazna s bratrancovou pol rocnou dcerkou..proste,ten pohlad je na nezaplatenie.tak dufam,ze po skole uz bude s detmi a svadbou suhlasit :)

slnecnica

no ked u mna je to tak, ze priatel je rozvedeny a uz ma 2 deti takze deti su pre neho neni nijaky zazrak.. Ja tiez velmi tuzim po detickach..a velmi sa tesim ked uz budem cakat babatko ale nebude to s nim ale budem si musiet najst noveho priatela.