svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???

Príspevok v téme: svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???
sunnysweetie33

kto ste to zazili?ja som prave dopozerala DVD na ktorom je svadba mojho kamosa.zalubil sa,otehotnela a po 12mesiacoch znamosti sa aj vzali.to DVD je ako z rozpravky,stale sa bozkavaju,maznaju,tulia sa k sebe,hadzu na seba zamilovane pohlady.ja mam pomaly za sebou 5rokov spolocneho vztahu s mojim priatelom..tak som rozmyslala,ci aj nasa svadba bude taka sladka,pekna,zamilovana..ako ich..lebo niekedy si myslim,ze my sme uz ako stari manzelia..sice este stale sa k sebe tulime,bozkavame sa a drzime sa za ruky..ale neviem,ci nasa svadba bude taka nadherna,ked sa uz tak dlho pozname,vsetko o sebe vieme a pod.ak ste to niekto prezili,napiste..diky..cmuk :)

sunnysweetie33

tuk:mavam take stavy,ze by som sa chcela vydat hned tuto sobotu a mat take male krasne nadherne babatko,take male slniecko..ale potom sa zobudim do reality,kolko by to male slniecko stalo penazi a ja zatial iba studujem..takze nemozem nejako financne vyskakovat..

sunnysweetie33

slnecnica..no moj priatel je starsi o 2r. slova o svadbe padaju,ze po mojej skole..a myslim ,ze praveze,ked je tvoj priatel starsi,ze by mal tuzit po svadbe,rodine,detoch..a on netuzi?to mi je nejake zvlastne..ja sa chcem v zivote urcite vydat,mat deticky a velku rodinu,ved o tom snivame kazdaaa.

slnecnica

ahoj. No neviem svadba po takom dlhorocnom vztahu...A si si ista, ze tvoj priatel svadbu chce? Lebo ja mam skusenost uplne inu. Mam tiez priatela uz 4 roky a o svadbe nebola nikdy rec...asi preto, ze je odomna starsi o 7 rokov a ma uz co to prezite. Tak neviem, rozpravky a filmy ohladne lasky su velmi krasne...