Baby 2 otázky pre Vás od panica

Príspevok v téme: Baby 2 otázky pre Vás od panica
mmaattoo

Takze mam 24 rokov a som panic a vlastne som este nemal ani poriadny vztah....proste som plachý :)..Teda tie otázky:
1. Príde Vám tento moj "stav" trapny prip. divný - alebo by Vam vadilo si so mnou zacat..?
2. mam penis mierne ohnutý smerom dolu...mate s "takým" penisom skusenosti alebo moze tam byt problem pri nejakych polohach a ak ano tak pri ktorych ? dakujem

lizzie

mmaattoo,
vôbec nie si divný, ba práve naopak.Ja by som skorej panica ako nejakého,čo spal s viacerými a nie z lásky.
A s tou druhou otázkou Ti nepomôžem.

batko

noooo ludia.. ja som moje panictvo riesil tak ze na 25 narodeniny som si sex kupil ako darcek... inac to bolo otrasne, a hned potom som spoznal jednu uzasnu babu s ktorou sme sa dali do kopy a teraz uz pol roka spolu spavame takmer kazdy den.. inac neviete si predstavit ako mi bolo trapne ked dosla rec na nase "prvykrat".. vtedy to bolo jediny krat co som jej ciganil :-((( a teraz ma to mrziii a hanbim sa vzdy ked si na to spomeniem

lenča 01

napriklad pre mna bol priatel prvy ale on mal predomnou vztahy co aj na jednu noc a tak..a vadi mi to ..radsej by som bola keby som aj ja bola pre neho prva

ja ja

Môjho manžela som spoznala, keď mal 29 rokov. Priznal sa mi, že je panic. Nechápala som prečo, veď priateľky mal. Potom mi vysvetlil, že on to chcel zažiť len s takou, ktorú by mal naozaj rád. A aj keď mal príležitosti, jednoducho to neurobil. Spolu sme už 7 rokov, máme úžasný vzťah aj po sex. stránke, a on sa teší, že na mňa počkal. Dakedy mi je ľúto, že som nepočkala ja :D

kady -kudy

..tak ja som vždy chcela mať priateľa panica...je to krásne ked pred tým by osm ja ani priateľ nikoho nemali a boli by sme svoji prví..a hlavne ked je chalan panic preto lebo sa ešte nezalubil, a nepovazoval to za potrebne vyspat sa s niekym len aby bolo..to sa mi páči..aj ked málo chalanov je už takých..a nieje to hlupe neboj sa..ale tak preštudovala by som si dake clanocky aby si vedel čo to..a ked si to oblubis..naucis sa sam co je dobre..

jasne

Mne by panic nevadil.
Podla mna je to super byt \"splnenim sna\" :)) a ze to nebude eno-nuno hned na prvykrat? Nevadi, ona si ta nauci...resp. naucite sa navzajom, jeden na druheho :)
Odjakziva som neznasala sexualnych artistov.

ujhy

neviem ale ja osobne by som panica asi moc nechcela..mam radsej skusenejsich muzov..a to ze ho mas zahnuty je uplne normalne maloktory ho ma uplne rovny

malickasom

no ked sa bavite len o sexe, tak jasne... nepojde skusena baba s neskusenym chlapom ak si chce len uzit...
ale niektori ludia nechcu len sex ale aj vztah btw... a ked niekoho milujete nenechate ho lebo je panic...
nemyslim si ze zakladatel tejto temy mysli ciste len sexualny vztah

alz-bee

Podla mna je to vec nazoru...ja osobne si tiez momentalne neviem predstavit, ze by som mala byt s panicom. Mala som uz raz chalana,od ktoreho som bola ja ta skusenejsia (bola som jeho prva v bozkavani a pettingu..k sexu nedoslo)a proste mi tam chybala taka ta jeho dominantnost alebo ako to napisat...nevravim, ze chcem nejakeho takeho, ktoreho postelou presli desiatok dievcat..aj teraz mam 24rocneho priatela a neviem si predstavit, ze by bol neskuseny. Ale to hovorim teraz, ked mam ja 20...mozno o dalsich 20rokov budem vyhladavat neskusenych zajacikov:-D
Ale ako je to u vas chalanov?...ja som sa zatial zvcsa stretla s takymi nazormi, ze tiez sa im nechce zacinat s nejakymi 24rocnymi pannami...vtedy uz chalan od tej holky ocakava, ze bude vediet co, ako, kde chytit :-)...ale proste navzdy bude platit, ze kolko ludi, tolko chuti...
mmaattoo: tymto pripsevkom ti ale nechcem nejak znizit sebavedomie, ci co...len som napisala moj nazor a prajem ti, aby si si nasiel taku, ktorej to bude uplne jedno:)