Baby 2 otázky pre Vás od panica

Príspevok v téme: Baby 2 otázky pre Vás od panica
mmaattoo

Takze mam 24 rokov a som panic a vlastne som este nemal ani poriadny vztah....proste som plachý :)..Teda tie otázky:
1. Príde Vám tento moj "stav" trapny prip. divný - alebo by Vam vadilo si so mnou zacat..?
2. mam penis mierne ohnutý smerom dolu...mate s "takým" penisom skusenosti alebo moze tam byt problem pri nejakych polohach a ak ano tak pri ktorych ? dakujem

M26

len dodam ,ze mam starsiu partnerku, mudra zenska ,casto sa rozpravame o tychto veciach, lebo jak som povedal ,aj mna sa to z casti tykalo...takze neni to len teoria po nete.

M26

smejemsa,
Neviem co si nepochopil/ila na tych dvoch slovach? Kludne komentuj, rad si pokecam, je ale otazka ci mas k tomu co povedat.

A mam ti ukazat 30r zenu ktora vhupne do postele s panicom a este si to aj uzije?
Budem uprimny, poznam par takych a dokonca aj nad 40.Vies ,skor by ma zajimalo ake mas ty s tym skusenosti.Vzhladom na to ,ze 3-4roky dozadu sa ma to hodne tykalo a tato tematika ma zaujima dodnes,tak som aktivne zaveseny na par dobrych strankach co sa zapodievaju roznymi temami ohladne vztahov, psyhologie, sexu, vek. rozdielov atd...Lenze to je len teoria, najlepsie som zistil ako to cele funguje ked som si zacal pisat zo zenami roznych vekovych kategorii, rozne vzdelanych, atd...Ja osobne ti poviem jedno ,je viac zien nad 35rokov ,ktore by brali panica v posteli a uzili si to ,ako pod 35rokov...tie by si to neuzili, pretoze na to musia byt skusenosti, nie len sexualne ,ale hlavne zivotne...trochu nad tym porozmyslaj, sex neni len o tom hupnut na to a ende, alebo opichat 20partnerov a povedat ,ze uz som skuseny, alebo skusena...

smejemsa

sory ale na tomto sa fakt mozem len rehotat..zeny JEDNODUCHCSIEHO CHARAKTERU...nekomentujem..ako napisal si tam ze sa to nevstahuje na vsetky..ale ukaz mi 30nicku,ktora vhupsne do postele s panicom a este si to aj uzije...neviem no

malickasom

mne to nepride divne, mam kamosky v tvojom veku co su tiez panny, proste neprisiel este ten pravy... normalne baby, diskoteky, alkohol aj chalani...len ziaden este nebol dost dobry :-)
ja mam zase dlhorocny vztah ktory vystihuje pesnicka od no name "ja som bol panic a ty panna..." :-) ale bolo to super a stale to je super a som rada ze to tak bolo :-)

M26

mmaattoo,
O tomto viem svoje, o panictvo som prisiel na prelome mojich 22-23rokoch, tiez som sa trochu bal, mozno si pripadal menejcenny ,sebavedomy atd...
Dospel som k jednemu zaveru, dopredu upozornim ,ze nejedna sa o poucku ,ktora plati vzdy, su aj vynimky, aby sa pritomne zeny neurazili :)
Inteligentne, starsie ,skusenejsie zeny si panicov vazia, isli by s nim bez problemov do postele, nepride im to ani divne ani trapne, proste v tom problem neni.Su chapave, skusene,vedia co ocakavat a hlavne vedia ako na to aby to bolo pre oboch super.Naopak zeny jednoduchsieho charakteru, menej skusene, alebo neskusene, pripadne mlade slepice panicmi pohrdaju, pripadne sa im to zda divne, skumaju ,ze preco je to tak atd...Asi som ti nepomohol ,ale moj postreh.

bubyna

napisem ece raz a vysvetlim...... pre istotu.. vies..... tak.. keby si mal predo mnou uz nejake baby a potom by sme isli do postele spolu... tak by si bol samozrejme skuseny ale to neznamena ze by sa mi to s tebou pacilo. zatial co ked si panic, tak mozno prvy krat to nebude ono, ale aspon ta baba moze hned naucit co sa jej paci.. vsetko ma svoje klady aj zapory... a s tymto sa rozhodne netrap..

Dejby

hmm ja b by som s panicom tiez do postele uz nesla...nevravim ze moj partner ma mat osemsto zenskych predomnou ,ale panic nevie ani ako sa hybat ani co robit,teda ak niesi talent od prirody...a s tym penisom to je pohoda,fakt byvaju kadejake

bubyna

boooze... ta baba bude iba rada ked jej to povies..... mne by sa viac pacilo mat doma panica jak chlapa ktory osukal predomnou 300bab :))) a kazdy penis je nejako zahnuty.. takze klud :)

lola03

ja ked ti mam povedat uprimne tak by som sa bala ist do sexu s 24rocnym panicom:(noo... ja by som sa s tym holke nezdôveroval teda pokial ona je tiez panna tak je to v pohode...tak ale vies baby vystrasi kadeco