V ČOM MI HK POMOHLA

*delfinka*

mam s HAk iba pozitivne skusenosti beriem ju a mam lepsiu plet akne zmizlo co som mala vtedy strasne zvatsili sa prsia menej mastne vlasy tak ja svoju HAK iba chvalim a neberiem ju sice dlho ale ani pred rokmi co som ju brala som sa nemohla stazovat....

moniqa87

jeziiiis maria, uz to zacina vadit aj mne, kazdy den jedna nova tema typu "co je dobre na HAK" a hned na to dalsia "co je zle na HAK"...
spamatajte sa, takto sa tu budete az do armagedonu vadit stale...
ak to niekoho zaujima, nech si to vyhlada, takych tem je tu doaleluja...

renča.

a ja si myslím, že ak by boli negatívne účinky dokázané, HAK by zakázali. Veď tak isto ako sl.inšpekcia sťahuje škodlivé potraviny a výrobky, tak by komora lekárov hak zakázala. veď sa robili výskumy. A nehovorte, že ide o prachy. Ľudský život je napríklad u mojej gynekologičky na prvom mieste. obetovala sa práci a poznáme sa aj súkromne. chodí na sympózia do zahraničia. takže našej rodine by v prípade škodlivosti nič nepredpísala. Všetky, ktoré máte problémy, by ste ich možno mali aj bez hak. Ale to nikto nevie, čo by bolo, keby ....

renča.

moja švagriná brala hak od 17 rokov cca č roky. potom išla do zahraničia pracovať a dala si inplantát do ramena. nič v zlom ale všetci vieme, že je nymfomanka. Takže ju jej mama a aj my pochválili, že má rozum a chráni sa. veď lepšie ako potrat. nemá žiadny problém. zmizlo jej dokonca akné a narástli prsia.a kvôli akné mala riadne depky. akonáhle jej zmizlo začala sa cítiť sebavedomejšie a dokonca získala v zahraničí aj dobrú ale fakt dobrú prácu. a asi sa už ani nevráti na SK. A pýtala som sa jej ako je to s hak v zahraničí. Tak berú ho ženy. nikde žiadne články o negatívach.

niekto

nikoletuska ja som odpisoval pisteqovy
a nie kike ak sa ti to nepaci mas smolu okrem toho ja som tiez nikoho nevyhadzoval z tem o zlych vlastnostiach HAK nak neviem co sa spravate ako male deti

nikoletuska

Kika chcela vediet to dobre na hak nie to zle, myslim ze sa vyjadrila v uvode jasne. Takze chod ..niekto..niekde.

CMu_Q

no ja som brala nizkohormonalnu a dosledky vidite nizsie, tam nejde o to ci viac, alebo menej hormonov, tam ide o to, ze je to chemia! (sice jasne, pri vysokohormon. je vyssie riziko)... brala som YADIN (pekne draha antika inak 1300/3mesiace) lutujem tie peniaze co som na nu vyhodila najme kvoli terajsiemu zdravotnemu stavu

pistek - nie je vedecky podlozene ze HAK sposobuje vsetkym problemy, ale je to chemia a kazde telo si ju istym sposobom zapameta a nezabudne.

niekto

pisteq ano vsetky hak maju negagtivne ucinky tie nizkohormonalne maju zriedkavejsi vyskyt tych lahkych nez. ucinkov ako napr nechut k sexu a podobne
tie tazsie sa vyskytuju rovnako casto

www.lpp.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

ale vacsina bab problemi nema

ps ak niekomu tento prispevok vadi ma smolu odpovedam na otazku a urobil by som to znovu