V ČOM MI HK POMOHLA

sofia.sara

ahojte som velmi rada ze su naozaj aj pozitivne ohlasy... ja sama tiez beriem hak konkretne sunya.. si len kratko treti mesiac ale ked som citala prisepvky o negativoch tak som sa naozaj az vylakala...ja som zatial ok..nemam pocit ze by sa nieco zle dialo aj ked je to este skoro na konstatovanie ..akurat sa mi zvacsili prsia...

severanka

pisteq - každý liek má nejaké nežiadúce a vedľajšie účinky... a tento krik čo tu je okolo HAK, je prehnaný a zveličený...

pisteq

cmuq aj ine baby to fakt setky HAK maju negativne ucinky na organizmus?ved su aj take co obsahuju menej hormonov ci ako to je nie?

veronika.

ja mám 35r. dve deti. viac neplánujem a HAK beriem 5 rokov a všetko v pohode. hneď prvá mi sadla. Veď celý život kondómy by nás nebavilo. Je to ako med cez sklo lízať. Mužom sa to nepáči a nechcem aby si niečo išiel hľadať k inej žene. Takže som OK.

leerka

cmuq, ved ok, ja ti to neberem, ved som si vsimla, ze si pisala aj o pozitivach a samozrejme, ze clovek nemoze vediet, co sa odohrava v jeho vnutri....

CMu_Q

leerka - ved fajn,ale o pozitivach som tiez pisala a myslim ze scasti to do temy patri. (chcela som len poukazat na tu skutocnost, ze aj ked som mala pozitiva: nizsie uvedene, v tele sa odohravalo nieco ine)

leerka

cmuq, ja citat viem, ale myslim, ze vhodnejsie by bolo ak by ste nagativa preberali v tej druhej teme,. samozrejme,tak sa ta kika na nieco pytala, tak je pochopitelne, ze jej odpises sem, ale ostatne prispevky by si mohla adresovat uz do tej danej temy......