Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mamoograf

ika43

Sono nie je nic hrozne, daju ti na prsnik gel a pristrojom zistuju, ci nemas nejake uzliny atd. pricom to lekar pozera na obrazovke. Po styridsiatke sa ma chodit na mamograf-to je zase rontgen-mne robili snimky spredu a potom aj zboku-tie boli trosicku neprijemnejsie.Sestricka vravela,ze to trochu boli hlavne zeny s mensimi a pevnymi prsnikmi.Je to vsak stale lepsie ako ist neskoro, ked mas nieco, je lepsie zistit to hned, netreba to odkladat. Poznala som baby, ktore zomreli prave na rakovinu prsnika.Mozno keby im to zistili skor...

Mimi323

jelka, najprv si prečítaj tento článok (nevadí ak ho nedočítaš) a potom choď na mamograf. Nechápem, prečo ťa neposlal na sono.
Baby, aj vy si to prečítajte.

ninka 255

a prečo ťa poslal v tvojom veku na mamografiu? niečo sa mu nezdá, je to dosť skoro, ženy by sa mali posielať tak od 45 rokov. avšak je to individuálne.nečítala si článok tu na zdraví o mamografii? nestačilo sono prsníkov?

jelka.

ja som myslela, že sa to robí len že sa stlačia zhora a zdola. to sa robí aj zboku ? a leží sa pri tom alebo stojí. Najviac ma desí, že moja mama 6O rokov a ani tá nebola. Ona totiž odmieta ísť k lekárovi. Takže mi ani tá nevie poradiť.

neva

Tiež som bola na mamografii (a sone)asi pred mesiacom. Nie je to nič strašné, možno trochu nepríjemné, to stlačenie prsníka.
Kikus - sono je niečo iné ako mamografia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.