ekozahrada

[zruseny12]

SLNKO
ja som chcela sa spytat,lebo som este nikdy takto z bazy sirup nerobila,ci nemas vyskusany sirup len tak zavarany bez cukru...
vlastne len stava z bazy bez cukru,ci sa da zavarit,ci by sa nepokazila.../lebo ja moc cukor nemozem/
ale urobila som s cukrom a sebe som oddelila len tak do chladnicky bez cukru...
a az budem robit nabuduce,urobim sirup ale s ***trstinovim cukrom***pre seba...
to poznam,stale sa odklada,odklada...

slnko331

agaven,
to pletiem z papiera, daj si do google papierove pletenie a kos do hory si mozes urobit sama, najdes tam cely postup, ale pozor, je to chytlave, ak raz zacnes tak budes pliest stale a aj dcera Ti pomoze, mne tiez pomaha.

slnko331

ahojte,
mariaa, som tu, co si chcela?
Ja sem nakuknem kazdy den aspon na chvilku, dnes sme neboli doma, boli sme na navsteve u znamych, ktoru sme uz dlho odkladali.

[zruseny12]

tak to je dobre,ze sa ***drzi***
no fakt caje robia zazraky...ja som to zistila na sebe...
ODKEDY SOM ZACALA PIT CAJE TAK VELA VECI CITIM,ZE SA ZMENILI....I KED NA 100% NIE,ALE ZMENILI...
no podobne,porobim oddychnem a robim dalej...
ja by som ani nemohla stale ***sediet*** a nic nerobit...

agaven

drži sa dopujem ju zinok jej ju drži aj caje tak som rada ze sa držala zdrava cez tie prazdnimy no hej aj ja mam c,4,6,7 nafigu aj vyrostky medzi stavcami ale co taky pohyb spravym popraska to tam a idem dalej som rada ze sa už nicim nedopujem len tym swansom a to obcas zinkom sem tam si dam zakazdym ine ako b konplex , omegu . atd ale ja malo jem mliecne vyrobky tak jem nasilu ako jogurty mlieko atd to mi nejde ces krk ale pomyslim ako je to zdrave tak pijem a jem

[zruseny12]

...akurat som sa chcela spytat na dceru,ako jej je...
na odhlenenie je dobry aj ***SKOROCEL KOPIJOVITY***
ja si ho zberam...

[zruseny12]

SLNKO
mail sa mi vratil naspat...tak nic sa neda robit...urobim to po svojom,lebo ktovie kedy ty prides na zdravie...
AGAVEN
tiez mam ***ESOVITU SKOLIOZU***
a este nejake ine diag.okolo chrbtice...***vyrastaju mi na chrbtici a na kostiach nejake kostne nadory***
a ***KRCNA JE V TAHU***
JE TO VSETKO SPOSOBENE TOU ALERGIOU NA KAZEIN A TYM,ZE MI PRESTALI FUNGOVAT CREVA...
no,co uz ***robit musime,kto by nam to urobil***
ja som si chcela ***skalku*** urobit na balkone,ale nejak som to vzdala...
***URODA***na balkone je taka minimalna...
mam pradajky, mrkvu a pazitku...
na druhy rok zasadim aj fazulu,aj papriku,ale inak ako toho roku...aj uhorky...
sak uvidime,este je casu...

tu ***BAZU***som vcera robila a stava z nej mi pripomina stavu z ***hrozna-bago***
robili sme ju niekedy ked sme byvali v rod.dome ako som pisala...

agaven

v lekarni som nasla caj hotovy a aj tam pisu nie pre deti tak radesj jej ho nedam ta baza ved sa drzi 3 mesiace zatial je fajn davam jej zinok trosku hlivy celaskon pockam ako to v skole bude ale co drži sa pije aj zihlavu so mnou aj ta je dost dobra

agaven

slnko to som nevedela ze ty vieš pliect a ja stale nemam kosik do hory no tu nic nove len to že sa ucim s dcerou citame diktaty opis atd ale dobre jej to ide až na citanie to je také skákave ale to bude lepsie zase casom budu citat a citat v skole, sklaka je dobra tak ten idelit zabral nic mi neleze do sklaky ziadna trava maria upratuje ohybas si kosti maria aj ja ale tym vekom som akasi leniva ale ked ten chrbat mam do pismena s tak neboj cvicim a vapnikujem sa no zatial sa majte ahojko

[zruseny12]

SLNKO
pisala som ti mail,myslela som,ze na zdravie teraz nechodis....
som velmi rada,ze sa mate ok...
tak taky kos by som potrebovala aj ja...lebo ten moj je uz***STARY***
ALE ASI POTOM KUPIM NA PRADLO NIECO INE.../ hlavne-nie prutene/
ja som prave dnes vysavala prutene sedacky a stol,tiez uz stare...maju viac ako moj syn /cez 20-dcat rokov/mam ich na balkone...
takze stale je co robit,to je dobre,je to lepsie ako len tak sediet...a coi mala?ako sa ma?