Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ekozahrada

agaven

ahojte ja mam kolac taky pudingovy ale už aj nebude skala sa pekne rozrasta a aj sa mi uchytila ta skalna ruza hry mam postahované .

[zruseny12]

ja som vcera piekla kolas kynuty z cernic,malin a cucoriedky...cernice som mala tiez tie bez bodliakov,co rastu doma na plote,ale to su poriadne velke cernice...
/musela som ich popkrekrajovat/
u nas baza bude tak asi za tyzden dva...musim to sledovat,aby som to nepresvihla.../

slnko331

u nas na hradzi cernice su, ale este som nemala cas ist zbierat, a v zahrade mam tie beztrnove, ale este nie su zrele, a ani na bazu nemam cas ist, chcem este raz lekvar a ten liker spravit.

[zruseny12]

AHOJ SLNKO
no,ja som vcera bola v lese pozriet sa na cernice,ale bud som prisla neskoro,alebo je na nich sucho...nic moc...MALIN BOLO NEUREKOM,ALE CERNICE...NIKDE...A TO BOLO PLNO KVETOV...
BAZA ESTE NEDOZRELA...
ja som tiez robievala LECO,ale druh ho nema rad moc,tak uz ho nerobim.../ROBILA SOM NA NOM OBCAS AJ KURACIE MASO/
ale chcela by som kupit paradajky a narobit PRETLAK...

tak nech sa vam dari na tom baracku...
pekny den

slnko331

ahoj mariaa,
dnes som konecne zavarala ten uncle beans s ananasom, aj ten druhy s kukuricou a sampionmi a na zajtra ma este caka zavarat leco.
A inak sme skoro stale na tom maminom dome, malujeme a chystame, aby sa mama mohla nastahovat.

slnko331

mariaa, pred par rokmi som aj ja mala helicobactera, ale uz je to v pohode, tie doplnky sa pokusam ziskat, uz mam kontakty.

[zruseny12]

zamotane vsetko je v tom,ze na hadicku som bola v utorok, a o tyzden stvrtok som mala ist na kvapku krvi...kedze som brala SILNE ANT.tak som na kvapku nesla...lebo by to bolo aj tak zbytocne,boli by vysledky skreslene,koli ANT.
tak som tam nesla,a tu som si na fore hladala pomoc...nepomohol mi len RNG,ale aj MIRA,DAMIAN,RADCA...ATD.kedze som sa s lekarom neskontaktovala z gastra- on je velmi dobry clovek,a chape cloveka...
nasla som si vselijake informacie o helikob.a vsetko, co sa tyka mojich diagnoz atd.
a podstate mozem povedat,ze som sa zacala tak trochu liecit aj na vlastnu past...
kedze som potrebovala ist na kvapku krvi,koli nejakym problemom tak som sla uz tusim toho roku,niekedy koncom januara/presne nepamatam/tak som sa s nim porozpravala aj o mojej diag.atd.no a dohodli sme sa,co a ako...
medzi tym som sla aj k svojej obvodnej,ktora mi povedala,ze SOM PRE SEBA VELA UROBILA ked videla papiere vysledky,vysetrenia...LEBO VSETKO ISLO MIMO NU...VEDELA LEN O NEJAKYCH MOJICH PROBLEMOCH...je to velmi zlozite...

bola som aj u LIECITELA...ktoreho ,kazdy chvali/DOKONCA HO POZNA AJ MOJA KAMARATKA OSOBNE-TO SOM ANI O TOM NEVEDELA AZ NESKOR MI TO POVEDALA/...ja moc na neho nemam dobre spomienky,ale NELUTUJEM,ZE som u neho bola,lebo on ma naviedol k PITMEMU REZIMU.../inak mi povedal,ze na hadicku nemam ist,ze aj tak mi nic nenajdu...bola som mozno tyzden dva pred hadickou u toho liecitela-A POVEDALA SOM MU O TEJ HADICKE,ZE NA NU IDEM,este STASTIE,ZE SOM HO NEPOCUVALA.../

SLNKO
ak mas zaujem o doplnky od RNG,tak chod na jeho temu,tam ma nejake rady,ako sa dostat k doplnkom...
ja si objednavam s CALIVITY...a co sa da kupujem aj v lekari...

[zruseny12]

AHOJ AGAVEN
tak len stahuj -stahuj...len hlavne nie nieco ine :0))))
tiez si casto pustam nieco z PC,ked nie je nic v TV...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ekozahrada - Fórum - ZDRAVIE.sk