Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ekozahrada

slnko331

zdravim, dnes sme boli na kontrole v prirode a doniesla som si bazu, takze uz mam urobeny dzem na krvinky. Robila som ten bazovo jablkovy.

RNG

pozor na vegetu, obsahuje monosodium glutamate, ktory sposobuje alergicke reakcie az 10% ludom(hnacky alebo makka lepkava stolica)

[zruseny12]

vyvar-mam slepaci,navarim si viac polievky dam do mrazaku do 7dcl skiel a potom len vyberam,ked potrebujem na omacky atd.BUJONY nepouzivam....

[zruseny12]

MARIA21
ano,na PRECISTENIE PECENE len zo SEMIEN...

MARIA2
tiez mam tak niektore roky pauzu,nazavaram si a mam klud,len sem tam nieco dorobim...toho roku nam uz vsetko doslo...

SLNKO
podobne ako si napisala ten recept ja robievam privarok,len nedavam kecup,sojovu omacku,bujon...
ja len na cibulku dam nastruhany patyzon,zalejem vodou trochu,alebo vyvarom a povarim/dochutit vegetu a sol/zahustujem mukou a na koniec ked odstavim pridam prelisovany cesnek,alebo az priamo do tanierov/lebo nie kazdy ma rad z cesnekom/a na to spekacka.../jeme to s chlebom/
ja som niekedy nemala rada,ziadne privarky,ale teraz ich robievam podla seba a celkom mi chutia...
/tento recept mam od svagrinej,len som si ho trochu UPRAVILA podla nas,ako nam chuti/

maria21

Tú tatarsku omáčku som už aj využila teraz keď manžel má dietu tak dcéra robila hranolky s tatarskou a ockovi uvarila zemiaky a ku nim mu dala tatarsku z cukiny a hovoril, že je to dobré,len bolo treba kus prichutiť. Tak ešte idem aj ja robiť.

slnko331

ja som robila toto, len miesto pretlaku som dala kecup a na konci som pridala pokrajane olivy a aj som to sterilizovala, je to dobre aj mame to chutilo.

Tekvicová zmes

1 kg tekvice, 4 veľké cibule, 250 g masla, 5 lyžíc sójovej omáčky, 1 veľký paradajkový pretlak, 8 strúčikov cesnaku, mleté čierne korenie, soľ, korenie čili, 1 lyžičku zeleninovej koreniacej zmesi, 1 kocku bujónu.

Tekvicu postrúhame, cibuľu pokrájame. Na spenenú cibuľu dáme postrúhanú tekvicu a dusíme. Postupne popridávame všetky ďalšie suroviny a občas premiešame. Celkový čas dusenia by mal byť asi 20 minút. Použijeme na hrianky, pizzu, na plnenie mäsa, alebo na špagety.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ekozahrada - Fórum - ZDRAVIE.sk