Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ekozahrada

maria21

ahojte. nemala som čas sa ozvať, lebo manžela mám v nemocnici vo štvrtok ho operovali na žlčník. Je stále v nemocnici. A vy sa ako máte, nejak ani nepíšete. JA zaváram uhorky, včera som robila majolku z cukiny a stále polievam u nás je veľmi sucho ani v sobotu nenapršalo iba 5 mm.

slnko331

mariaa,
poslala som Ti mail.
Ja sa tiez striham sama a este aj celu rodinu, farbila som sa tiez sama, ale teraz si davam melir a to sama neviem, netreba to tak casto ako farbu.
Tie knedliky som robila tiez z tvarohoveho cesta, vyslo mi asi 60 to budeme mat aj na zajtra.

[zruseny12]

takze ty sa skraslujes?
jaj aj mne sa treba ostrihat a nafarbit,ale nejak sa mi do toho nechce/ja si to vsetko robim sama...aj striham aj farbim/
inak aj ja rozmyslam nad tymi gulkami marhulovimi-knedliky...robievam ich zo zemiakovo-tvarohoveho cesta/sebe len zemiakove cesto/
akurat som zavarala marhule.../tak som si nechala aj na kolac aj na tie knedliky/
tak uvidim,asi na mail napisem ,len potrebujem mail,sice tyka sa to trochu aj temi ekozahrada...dnes som uz trochu kludnejsia,ale vcera som bola nastvana...dost...tak som si spomenula na AGAVEN,ze kd ma take schopnosti,ze by mi mohla trochu par veci objasnit.../hoci ako som pisala,nedam stale na vestenie/
tak sa maj krasne...a uzivaj si SLNKA...

slnko331

ahoj mariaa,
rano tu bola kamoska, robila mi melir.
Potom som robila marhulove gulky s makom a teraz robim lokse.
Nevadi mi ak sa tu pytas agaven, ak to mas osobne, myslim, ze je mozes napisat aj na mail, ak to nechces pisat tu. Mne to nevadi aj ja sa zaujimam o veci medzi nebom a zemou.

[zruseny12]

AHOJTE
prajem vam pekny den SLNKO...asi mas vela prace,ked tu nie si...uzivas si SLNIECKA,CO?AJ S MALOU?

AGAVEN...neviem,ale rada by som sa ta spytala na osobne veci,a nieviem ci to mozem tu tak verejne...
dufam,ze to nebude vadit SLNKU,lebo ona zalozila temu EKOZAHRADA...a ja to teraz chcem preorientovat na vestenie...
nejak na take veci nedam,lebo ja si robim aj svoje nazory,ale aj tak sa ta chcem spytat na par veci...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.