ekozahrada

slnko331

maria21,
tak nech sa manzel skoro uzdravi. Ja tiez zavaram, tych uhoriek je dako malo, ale cukin je dost, robila som z cukiny taku omacku na spagety s kecupom a olivami, je to celkom dobre. Aj na tu majonezu sa chystam.
mariaa,
po tom kliestovi, ak mas cerveny kruh potom biely a potom znovu cerveny, tak chod lekarovy a neodkladaj, ak Ti budu robit testy bude im trvat dva a viac tyzdnov kym budu vysledky.

[zruseny12]

AHOJTE
no ja som sa az teraz dostala k PC...
inak aj tak musim za chvilu ist prec,dari sa normalne...
mam trochu obavi,lebo ked som chodila na maliny mala som kliesta a teraz po vybrati uz asi tri tyzden mam tu cast zapalenu mam take cervene koliesko zapalene okolo...tak som trochu nervozna---pockam do piatku a ak nezmizne musim zajst k lekarke...
u nas je pekne,obcas zaprsi...

maria21

ahojte. nemala som čas sa ozvať, lebo manžela mám v nemocnici vo štvrtok ho operovali na žlčník. Je stále v nemocnici. A vy sa ako máte, nejak ani nepíšete. JA zaváram uhorky, včera som robila majolku z cukiny a stále polievam u nás je veľmi sucho ani v sobotu nenapršalo iba 5 mm.

slnko331

mariaa,
poslala som Ti mail.
Ja sa tiez striham sama a este aj celu rodinu, farbila som sa tiez sama, ale teraz si davam melir a to sama neviem, netreba to tak casto ako farbu.
Tie knedliky som robila tiez z tvarohoveho cesta, vyslo mi asi 60 to budeme mat aj na zajtra.

[zruseny12]

takze ty sa skraslujes?
jaj aj mne sa treba ostrihat a nafarbit,ale nejak sa mi do toho nechce/ja si to vsetko robim sama...aj striham aj farbim/
inak aj ja rozmyslam nad tymi gulkami marhulovimi-knedliky...robievam ich zo zemiakovo-tvarohoveho cesta/sebe len zemiakove cesto/
akurat som zavarala marhule.../tak som si nechala aj na kolac aj na tie knedliky/
tak uvidim,asi na mail napisem ,len potrebujem mail,sice tyka sa to trochu aj temi ekozahrada...dnes som uz trochu kludnejsia,ale vcera som bola nastvana...dost...tak som si spomenula na AGAVEN,ze kd ma take schopnosti,ze by mi mohla trochu par veci objasnit.../hoci ako som pisala,nedam stale na vestenie/
tak sa maj krasne...a uzivaj si SLNKA...

slnko331

ahoj mariaa,
rano tu bola kamoska, robila mi melir.
Potom som robila marhulove gulky s makom a teraz robim lokse.
Nevadi mi ak sa tu pytas agaven, ak to mas osobne, myslim, ze je mozes napisat aj na mail, ak to nechces pisat tu. Mne to nevadi aj ja sa zaujimam o veci medzi nebom a zemou.