Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ekozahrada

[zruseny12]

...no u nas je poriadna zima v byte...uz to poznat aj na sebe...chrchlem...:0((((

tak nech sa dcera drzi a nech sa jej dari...je sikovna ked vie ml.kolo...mozno je po ockovi a nie po mamke :0))))

agaven

ja tu stale mam 25 v izbe ci zima ci co mame to zateplene tak teoplo hladame gastany a potom sa s nimi hadzu užas ale aj orechy sem tam najdem a olupnem jej tinkturu už mam je vyborna a vcera robila mlynzke kolo ale ide je vyborne ja v jej veku som krcila jednu nohu stale akoby som ju stale mala nachystanu na pad

agaven

dobre ona sa drží zatial je ok zo zdrvucka no a v skole v morme teras nahaname pokoemonové karty asi tak a vymiena a vymiena užas

[zruseny12]

...no takze mas, co robit,nenudis sa...
a s tej rebarbori len kolac pecies,ci mas aj nejake ine recepty?

tak to poznam taku tvrdu zem...a to ma, co robit aj chlap...na to by bola dobra zbijacka...

slnko331

slivky mame tie velke, su tam dva stromy, ale hlavne sme ich jedli, ja mam zavarane najradsej broskyne, tak som toho vela nechcela. Okolo plota este nemam nic, stale mi to nepokopal a do toho betonu ja jamu nevykopem, aj keby som neviem ako chcela. Ale dame tam taky mix, okolo sliviek su male stromceky + moruse, broskyne a vsetko co dostanem tam posadim, ak kvety tam dam, aj rtebarboru, aj stromceky ibistekov mam nachystane.
Zatial som sadila kvety len pri dome za plotom, aby aj ulica bola trochu pekna a nemuseli sme tam kosit, a este mam slubene od kamosky daku ozdobnu travu, co tam nasadim.

[zruseny12]

...takze casom budes mat hojnu urodu...broskyn...
ja mam rada aj marhule,aj slivky-tie take velke...
vsetko ovocie mam velmi rada...
a uz si nieco vysadzala okolo plota,ci namiesto plota,ako sme sa bavili...
ja by som nasadila bazu...po skusenosti teraz,ked som bola na bazu,aspon ju budes mat doma-po ruke...je to tiez velmi dobre....na sirup/ci uz kvety,alebo plody/
sak to velmi dobre vies...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ekozahrada - Fórum - ZDRAVIE.sk