Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ekozahrada

[zruseny12]

no,lebo si pisala...***ze mariaa chce vsetko***v jednom prispevku...dole,preto sa ta tak pytam,konkretne,co vsetko chcem...
ok...takze je to vseobecne,nie na mna narazano...

slnko331

mariaa, ja nepisem konkretne o Tebe ja pisem vseobecne, neviem ako Ti to mam vysvetlit, Ty musis vediet co mas a co pre to "musis" obetovat.

maria2

maria nebpbni je mam noziska ako slon a ked to dam na nohy polku myniem a také drahe idem nieco ine najst vela a lacnejsie pagastan pozrem aj kostihoj ci ahodou nie je na také cosi zatial dik

[zruseny12]

SLNKO
neviem,co tym chcel basnik rici,ale tak sa mi pokus presne napisat,o com pises,co vsetko chcem...presne priklad...

slnko331

mariaa, napriklad ja, mam super dceru, ktora ma 2.5 roka, ale odkedy ju mam som sa v noci nevyspala, kazdu noc sa dvakrat zobudi na mlieko, takze asi tak nemozem mat vsetko aj super dieta aj sa vyspat, asi takto dako som to myslela, nie tak, ze mat vsetok majetok sveta, ale ani to, co si myslime, ze nam patri, asi nemozeme mat vsetko.

[zruseny12]

www.naturopatia.sk

neviem ci sa ti to ukaze,je to hrejivi krem hadi na krcove zily...ale neskusala som ho....len som si na to spomenula...

SLNKO
asi sa pomylila,tiez som pozerala,ze aky kokos...
aha,takze mas pracu...
mne sa tie vyrobky velmi pacia,ale uz som ich yz mala davno,tak ma nelakaju...
/len nemala som ich z papiera,ale z prutia/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ekozahrada - Fórum - ZDRAVIE.sk