ekozahrada

slnko331

mariaa, napriklad ja, mam super dceru, ktora ma 2.5 roka, ale odkedy ju mam som sa v noci nevyspala, kazdu noc sa dvakrat zobudi na mlieko, takze asi tak nemozem mat vsetko aj super dieta aj sa vyspat, asi takto dako som to myslela, nie tak, ze mat vsetok majetok sveta, ale ani to, co si myslime, ze nam patri, asi nemozeme mat vsetko.

[zruseny12]

www.naturopatia.sk

neviem ci sa ti to ukaze,je to hrejivi krem hadi na krcove zily...ale neskusala som ho....len som si na to spomenula...

SLNKO
asi sa pomylila,tiez som pozerala,ze aky kokos...
aha,takze mas pracu...
mne sa tie vyrobky velmi pacia,ale uz som ich yz mala davno,tak ma nelakaju...
/len nemala som ich z papiera,ale z prutia/

slnko331

mariaa, ved to, je to siroky pojem, neda sa to definovat.
Mala ich pouziva na hracky a chodi s nimi von do obchodu a tak.
maria2, o kokose som nic nepisala, iba o kosoch, co pletiem.

[zruseny12]

AHOJ
mam sa ok...
na tie krcove zily ti neporadim...
ja som si kupila taku masticku z lekarne,ale neviem ako sa vola/kym som nevedela,co mam z nohami a bolievali ma-bola aj na krcove zily/... a nerobila mi dobre tak som ju vyhodila...
a neviem,ti vobec poradit,lebo ja podla lekara nemam krcove zily...bola som na cievnom...
tak sa o to nezaujimam,ale pozri si v google.sk
daj si do vyhladavaca ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE mozno tam si najdes nejaky caj na to...
a este raz mi jedna dala nejaky krem chladivy,tiez obsahoval mentol,ale mne to tiez nerobilo dobre,tak som to dala jednej...

maria2

maria vies nieco dobre na krcove zili no vecer mi uzas trpnu jedna ma posiela k lekar . ze ona je anavenol no mne aj tie cievy obcas praskaju na nohach nechcem lieky skor nieco nehajy krem atd mam mentol to mi namiesala v lekarni ako aj na masirovanie chrbata ale no sem tam zabere

maria2

no slnko a ten kokos povedz nech ti ho na pol zpili pilkou a daj si tam kvet a zaves si ho von no ja mam v jednom ale umele kvety ale kokos ja jem len na vianoce a vzdy mam ktvave lice asi tak dtržte sa

[zruseny12]

AHOJ SLNKO
tak ja nechcem VSETKO,len to, co nam patri,a to je rozdiel...
lebo od toho zalezi aj moje zdravie atd.
a ***NEUNUDILA BY SOM SA URCITE***...lebo ja sa neviem NUDIT...SKOR SA NUDIA TY,CO CLOVEKU ZNEPRIJEMNUJU ZIVOT...
inak ja tiez pletiem,ale z vlny a hackujem...
a na co pouziva mala kose?
maj sa krasne a prijemnu zb.leta...

maria2

slnko si nam dom vynovuje super ja idem radiator natierat ten jeden akosi zozltol ale ostane su biele inak nic nove dcere davam postupne kvet do skoly telesnu atd