Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ekozahrada

slnko331

mariaa, ved to, je to siroky pojem, neda sa to definovat.
Mala ich pouziva na hracky a chodi s nimi von do obchodu a tak.
maria2, o kokose som nic nepisala, iba o kosoch, co pletiem.

[zruseny12]

AHOJ
mam sa ok...
na tie krcove zily ti neporadim...
ja som si kupila taku masticku z lekarne,ale neviem ako sa vola/kym som nevedela,co mam z nohami a bolievali ma-bola aj na krcove zily/... a nerobila mi dobre tak som ju vyhodila...
a neviem,ti vobec poradit,lebo ja podla lekara nemam krcove zily...bola som na cievnom...
tak sa o to nezaujimam,ale pozri si v google.sk
daj si do vyhladavaca ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE mozno tam si najdes nejaky caj na to...
a este raz mi jedna dala nejaky krem chladivy,tiez obsahoval mentol,ale mne to tiez nerobilo dobre,tak som to dala jednej...

maria2

maria vies nieco dobre na krcove zili no vecer mi uzas trpnu jedna ma posiela k lekar . ze ona je anavenol no mne aj tie cievy obcas praskaju na nohach nechcem lieky skor nieco nehajy krem atd mam mentol to mi namiesala v lekarni ako aj na masirovanie chrbata ale no sem tam zabere

maria2

no slnko a ten kokos povedz nech ti ho na pol zpili pilkou a daj si tam kvet a zaves si ho von no ja mam v jednom ale umele kvety ale kokos ja jem len na vianoce a vzdy mam ktvave lice asi tak dtržte sa

[zruseny12]

AHOJ SLNKO
tak ja nechcem VSETKO,len to, co nam patri,a to je rozdiel...
lebo od toho zalezi aj moje zdravie atd.
a ***NEUNUDILA BY SOM SA URCITE***...lebo ja sa neviem NUDIT...SKOR SA NUDIA TY,CO CLOVEKU ZNEPRIJEMNUJU ZIVOT...
inak ja tiez pletiem,ale z vlny a hackujem...
a na co pouziva mala kose?
maj sa krasne a prijemnu zb.leta...

maria2

slnko si nam dom vynovuje super ja idem radiator natierat ten jeden akosi zozltol ale ostane su biele inak nic nove dcere davam postupne kvet do skoly telesnu atd

slnko331

ahojte,
no mariaa, mas to zaujimave, ale ako to tak vidim okolo seba, nikde to nie je idealne, by som Ti vedela hovorit aj z vlastnej skusenosti, ale beriem to uz tak, ze clovek fakt nemoze mat vsetko. Si predstav, ze by si mala naozaj vsetko, tak by si nemala co riesit a unudila by si sa z tohto sveta.
Inak ja este vyuzuvam pocasie a v utorok som natrela plechovu strechu na letnej kuchynke na modro, ked uz bola aj ta branka natreta na modro. Inak modra je moja oblubena farba, vzdy som tuzila mat zlty dom a modru strechu. Na dome to nie je mozne, ale aspon ta letna kuchynka bude zlta s modrou strechou.
Inak stale, ak mam trochu casu pletiem, mala si stale pyta dalsi a dalsi kos, stale nema dost. Tak sa majte.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.