Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ekozahrada

[zruseny12]

sak ano nepocuvam,ale tak musela som ked mi to hovoril do mobilu...
no,co...
kym on pleskal tak bolo ok,ale ked ja som mu chcela nieco povedat,tak zlozil telefon...no fakt je to inteligent...
hovoril mi ako sa mu trasu nohy po mojej sms...a ja mu na to ***a vy viete ako mi je ked nam nedate vyplatu a ja som chora potrebujem lieky atd.viete ake to je?***
tak skoda,ze som ho nevidela ako sa uskrnal aj zo zenou...
ale nechame toho...lebo fakt to nema vyznam,toto riesit...dakujem ti za odpoved...
u nas doobedu bolo krasne a momentalne prsi...

[zruseny12]

chvilu mam cas...kym nevipijem kavu...
AGAVEN...dufam,ze si dobre pochopila...
lebo aj ten VYROK,ZE*** NEMAM CO DOMA ROBIT A BLA BLA***--- POVEDAL ZAMESTNAVATEL DRUHA...***NIE DRUH***

ON MA ZACAL TAKTO SUDIT ATD.ale sak je to jedno...aspon sa mi potvrdila moja pravda...

[zruseny12]

AGAVEN...VIES NEMAM MOC CAS,LEBO MAM ROZROBENU BAZU,ALE AK BUDE CAS POTOM MOZEME POPISAT...ZATIAL TI VELMI PEKNE DAKUJEM...MAJ SA ZATIAL KRASNE A AJ CELA TVOJA RODINA...
PRAJEM TO AJ OSTATNYM NA TETO TEME...

agaven

no ja by som radsej bola sekera na muza ako tutu mutu a vyuzival a dral ma a co nech si ma tutu majitela ved ten s nim nezije v jednej domacnosti a denne hned by scupkal od neho inak s tou vyplatou to akoby robil schvalne ako ze a co ved posle da aj potom atd ale mas pravdu stanovil a urcila ze ma dat tolko nech da a nie o tyzden alebo dva aked ti sa ti pokazi napr chladnicka atd pracka co budes kupovat na lizin a aj preplatis ale zase aj pytat a pytas svoje no uzas ma tolko dat nech mu da a ze tak povedal o tebe zamest. mne by to lichotilo je malo takych zien co si nedaju na seba kidat vetsinou su pod papucou ty tam nepatris

[zruseny12]

AGAVEN
dakujem ti velmi pekne...PRESNE TAK AJ JA SI MYSLI,ZE JE POD TLAKOM INYCH LUDI...
TOTO SOM CHCELA POCUT...
DAKUJEM TI VELMI PEKNE
JA TO S NIM MYSLIM VAZNE AGAVEN...ALE JE TU VELA LUDI,CO DO NEHO RYPU,LEN ZAUJIMAVE,ZE JEHO ZAMASTNAVATEL POVEDAL,ZE SI HO VAZIL ATD.ALE TAK PRECO S NIM TAKTO ROBI?KAZDU JEDNU VYPLATU MUSIME MAT DOMA DRAMU...
PROSTE NIECO NENORMLANE...
A O SVOKRE AKO PISES,JE TO POMALY VSADE AZ NA***CEST VINIMKY***
OK...DAKUJEM...

NO VYROK
***LEN ABY MAL DRUH LESPIU ZENU AKO ZAMESTNAVATELA*** VYSLOVIL JEHO ZAMESTNAVATEL...
TO ZNAMENA,ZE ON SA CITI TEN,CO MU ROBI DOBRE A JA SOM TA ZLA,CO SA O NEHO ***NESTARAM*** A PRITOM STALE KED JE NEJAKY PROBLEM POMAHAM MU S TYM A TAHAM HO S TOHO...LEN TU MI MAME PROBLEMI ZB.PODLA MNA...KOLI TYM LUDOM NIEKTORYM...TAK ASI TAK...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.