Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kaslite na diety

Príspevok v téme: Kaslite na diety
majuska22

ahojte mam 18rokow 160cm vyska vaha 55kg,mawala som 51:(lenze diety jojo-efekty mi napomohli pat vysplhat sa na toto cislo,uz nechcem ziadnu dietu aj tu najdzravsiu,lebo raz sa o vrati nebudete cely zivot drzat dietu,takze podem sa tak stravovat ako by sme sa stlae dozivotne:)len ob,edzit sladke,vyprazene a tak ved my ot uz davno vieme:)

otazka

caute:)mozem sa opytat, ake diety ste drzali zer sa vam stal tento jojo efekt? stacia mi nazvy ich podrobnosti si zistim...alebo mi napiste kolko kcal denne ste vtedy jedli...nech viem, comu sa mam vyhnut:)dakujem...a drzim vam palce:)

monika5669

Presne tak, to som si už aj ja povedala a kilá idú pekne pomaly dole...a už vôbec nemám chuť na sladkosti ani nič podobné...=))) Diéty sú naozaj riadna blbosť, iba mi zničili celú postavu...ja som mala54 a vďaka dietám som sa vyšplhala až na 64...pri výške 172...a teraz som vďaka tomu celá striová a neviem čo všetko...naozaj som rada, že som sa spamätala a zmenila celí životný štýl!!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kaslite na diety - Fórum - ZDRAVIE.sk