Drogy, psychiatria

Príspevok v téme: Drogy, psychiatria
tHeMilan

Dobrý den..Priblizne rok a pol som inhaloval pervitin fajcenim a konzumoval marihuanu (4roky) + fajcil cigarety (4roky).Koncom roka 2008 som pod vplyvom pervitinu a marihuany skolaboval a bol hospitalizovaný na int. oddelení.Začalo to pohľadom do zrkadla kde som zahliadol svoje oči a zadíval sa do nich. Asi minútu som sa takto pozeral zoči-voči, ked som pohľad potom upriamil inde začal som mať pocit nedostatku vzduchu,sťažené dýchani,búšenie srdca, iluzórne vnímanie, boleli ma všetky kosti, halucinácie,dusil som sa.Bola mi privolaná sanitka.Po troch dnoch ma prepustili domov..Pervitínu som sa ani nedotkol no nadalej som konzumoval marihuanu (kazdy den) a fajcil cigarety.O tri mesiace na to sa mi stalo to isté pod vplyvom marihuany, pri pohlade do zrkadla. pocity takmer rovnaké, bušenie srdca, pocit prázdna, iluzórne vnímanie atd..Znova som bol hosp, na int. odd.Prepustili ma po 36 hod..Od tohto dňa nefajčím, nekonzumujem marihuanu avšak tieto pocity vyššie opísane sa stále opakujú aj ked nie v takej intenzite.Mávam pocity úzkosti,iluzórne vnimanie,busenie srdca,svetloplachosť, atd atd.Som v starostlivosti psychiatra s diagnózou F12 asi mesiac..Užívam Neurol a Tiapridal, no takmer vôbec to nepomáha. (pred Tiapridalom som asi týždeň užíval, Rivotril 0,50mg avšak mal veľa vedľajších účinkov tak mi ho psychiatrička vysadila)..Stále ma prenasleduje ten pocit,nemozem sa pozriet do zrkadla lebo sa mi to vracia, bojim sa malých miestností atd..Trvá to sice kratsie a je to miernejsie no stále mám strach, svetloplachost, mierne halucinácie atd..Viete mi niekdo pomoct, poradit? V prípade potreby to upresním ešte viac..Môžem byť hospitalizovaný na psych. odd.???? Mám vôbec na to právo, ked som sa sám takto zničil?Ďakujem.Milan.

tHeMilan

vlastne som prestal vždy po hospitalizácii..RAz kvoli piku, druhýkrat kvoli ganji..TEn druhykrát som zabalil aj cigarety lebo mi nerobili dobre..
Takže tak..
btw.Dobre ráno.

tHeMilan

Pervitín od vianoc 2008..
Marihuana od začiatku marca 2009, cigarety tiež..
Veľmi čerstvé to je ešte...
prečo?

tHeMilan

TAk o 18:30 som užil lieky, chvílku som mal našlapy, take lightove stavy,ale dalo sa to zvládnuť. ľahol som do vane a teraz to ujde..Troška pobolieva hlava, ale žiadny extrém..Akurát pozerám na nete nejake info o tom Schreiberovy a som pevne rozhodnutý si zajtra tu knižku kúpiť jak ju budu mať..Keď nie dúfam že v knižnici to nájdem..
Inak som doma našiel knižku Ovládnuti mysle pomoci Silvovy metódy..Chose Silva nejaky typek zaujimava knižka..

tHeMilan

Oni sa dosmejú každy na to príde..Filmy sťahujem veeľmi veľa teraz..No hlawne Futuramu :D brutaal:D Nemám starých rodičov na dedine..Už som rozmýšlal nad niečim podobným...By ma zaujímalo ale kolko milovníkov ganje dopadne jak myy..JA som na nu nedal dopustit a teraz lutujem celé tie roky..Som mohol byť na vyške niekde alebo kdesi preč odtialto..Ono každopádne treba zmeniť to prostredie úplne to cítim..LEn ked niesu možnosti jednoducho teraz...Každopádne si ma brutaalne motivoval a mám lepší pocit z toho všetkého..

tHeMilan

Mám super doktorku takže by mi to mala predpisať..No ten šport, musím sa cítiť najprv lepšie aby som mohol aktívnejšie sa mu venovať.Vieš chcel by som tu hosp...NEch ma tam pozorujú nejaké tie sedenia na úrovni atak..LEn newiem či ma vezmú vôbec niekde..Hádam áno..Mám tak´ňy pocit že by to bol super štart a odrwagovanie..čítať knižky, venovať sa niečomu fajn..Tu sa to jednoducho nedá, chce to zmenit ludi a podobne..Nech si oddýchnu rodicia odomna a tak..To je cesta..TAk by som si to momentálne predstavoval..LEn newiem ako začať..
Ked si predstavím, ako som miloval ganju a to všetko, aký to je všeliek, až sa mi chce smiať..Nechce sa mi veriť čo somnou spravilo..škoda že otomto sa už hovorí menej..Dúfam, že na to mladý pridu čoskoro, nech nedopadnu podobne..

tHeMilan

hm ešte by som potreboval vedieť niečo na očistu tela, detoxikáciu..Tie lieky su dosť maras neurol+diapridal + dalacin teraz antibiotika-streptokok + alergia Cezera + ventolin ...