Podrazdena pokozka pri holeni

sharika

Ahojte,tiez mam taky isty problem a radila som sa s mojou mamou a ona mi povedala ze ked sa ona holi tak len s cistou vodou,ziadne kremy,ziadne holiace peny a ani sprchovacie gely,jednoducho cista voda a ziletka,tak som to vyskusala a....funguje to....teraz sa tak holim a nemam problemy....Skuste aj vy....

kofolka

mam podobny problem, navyse mi hned zacnu rast chlpky po par hodinach od oholenia, a mam pocit ze tie dlhsie su lepsie, lebo nepichaju:(...ja uz fakt neviem... na svrbenie - mna mi pomaha ten detsky puder, ale na to aby rastli pomalsie, alebo aspon hned nezacali, nic nepoznam. a nechcem sa casto holit. ako by som vyzerala v 40?

gadgetka

Ja mam tiez velmi citlivu pokozku a casto som sa vyhadzovala po holeni ... Zacala som pouzivat Fenistil gel, to je na ustipnuia a kozne ochorenia, a pomaha ... natieram sa nim hned po holeni ...

anička27

s tým má problém mnoho žien,ale ako sa toho zbaviť to naozaj neviem ani ja,v prvý deň oholenia ako bábatko a na druhý deň to už svrbí jak šlak,pozná niekto niečo lepšie ako dedský krém,púder,zinkovú masť??? lebo ani jedno nezaberá...(((