anxiozna depresivna porucha

docitka

iumaia moja ja som velmi rada mala pohybove aktivity ale lekar mi povedal ze sa mam setrit lebo mam artrozu praveho kolena

iumaia

J beriem Tiapridal,Sertralin a Depakine. Ale mala som aj take malicke tabletky na uzkost a ked ta to chyti, tak si das polku (je to silne) a za pol hodinku si uplne v pohode. Ani z nich nie si unavena.Len uz som zabudla ako sa volaju. Ale urcite chod k psychiatrovi a ten ti nieco da. Lebo uzkost je hrozna. A dobre je, aj ked pravidelne sportujes. Trebars fitko, aerobik a tak. Dost to pomaha odburavat napatie a doda ti to endorfiny:)

docitka

ja sa chystam ku psychiatrovi bola som len uneurologa neviem ci on vie posudit co presne mam dal mi citalex berem ho dva tyzdne jednu rano ale nepomaha citim sa tak isto prosim napis co beres ty pa

iumaia

Ja mavam strasne depresie. Vsetko sa mi vidi zbytocne a bez zmyslu. Som stale neskutocne smutna. Tiez mavam uzkost len tak z nicoho nic alebo z obycajnych malickosti. Raz som dokonca mala ten, ako sa to vola, zachvat nejaky, ked som strasne rychlo dychala, bola mi hrozna zima, bala som sa, ze umriem, triasla som sa a vracala som. Ale to bolo chvalabohu len raz. Uz to nikdy nechcem zazit. Beriem lieky na depresiu a je mi omnoho lepsie. A chodim aj na terapie. To tiez pomaha. Ty beres nieco?

docitka

caute moze mi niekto napisat kto je v podobnej situaci lebo uz sama neviem aku mamdiagnozu mne sa zda ze som prosla chorobami

docitka

iumaia ja som bola uzkostna od puberty ale to bolo v pohode dalo sa to prezit ale zniciho nic som zacala byt unavena potom mi prestalo chutit jest potom ma prestalo vsetko bavit mam velky vnutorny tras a rano casto placem mozes mi povedat ake si ty mala priznaky

iumaia

Myslim,ze na tomto fore ju ma vela ludi.Priznaky su uzkost a depresia.Je to strasny pocit.Co potrebujes vediet?Ci lne tak o tom pokecat?