Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

On-line gynekolog

rew

natalys> sice si myslim ze si ok, ale.. ak je to nieco zle, tak to bude zle ci k tomu lekarovi pojdes alebo nie.. s tym ze ak pojdes k lekarovi mas aspon sancu ze ti nic nenajde a zbavi ta strachu, alebo ti najde a bude vediet ako to liecit a zbavi ta choroby..

rew

takze ti to meska nejake dva tyzdne.. zase raz.. to je podla mna normal... ja som to az do prvej HAK mala takto bezne.. proste to neber tak ze to boli oneskorene julove.. tie julove ti uz zial nikto nevrati.. proste sa presunuli na august :) kasli na mesiace a radsej pocitaj dni.. inak sa mozes dostat do situacie ze ked ti to bude meskat este tyzden, budes chciet v oktobri dostat augustove, septembrove aj oktobrove.. a to nie je nic moc ;)

natalys

no naposledy som mala v auguste .... ale ja to beriem tak ze to boli oneskorene julove ,,, cize , ked to tak vezmem tak augustove som nedostala a zatial ani septembrove a to je zle ....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

On-line gynekolog - Fórum - ZDRAVIE.sk