Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

generalizovana uzkostna porucha

alexa 222

Baby, včera ma zas pochytila tá úzkosť, panika. -Varila som obed, ledva som stála na nohách. Keby niekdo do mňa len trošku ťukol prstom, tak hneď skolabujem. Potom som si musela sadnúť a už som sa zase rozplakala. Dnes už vyšlo slniečko, tak som išla do mesta, medzi ľudí a bolo mi fajn. Tá prechádzka mi urobila dobre po psychickej stránke. Musela som sa odpútať od mojich problémov. Stretla som kamošku, posedeli sme na kávičke, pokecali o babských veciach. Bol to pre mňa balzam na dušu. Uvidím dokedy mi tento optimizmus vydrží. A čo vy Docitka a Donuska033, Mery31 ? Ste OK ?

docitka

donuska ja som vliecbe dva tyzdne na zaciatku som brala citalex pat dni polovicu a teraz jedenast dni celu ale som stale unavena aj pred liekami som bola v noci som sa potila aj teraz sa este trosku v noci potim ale zatial som bola len u neurologa neviem ci aj on staci na liecbu alebo ist k tomu psychiatrovi ako v akych davkach si brala tie lieky prosim napis

donuska033

Ahojte, aj ja sa liečim na GUP asi rok a môžem povedať, že sa cítim omnoho lepšie ako na začiatku.To bolo strašné bála som sa chodiť aj von stále musel byť niekto somnou, no katastrofa.Psychiaričku som hned navštívila predpísala mi Citalopram, Coaxil a Lexaurin. Teraz mám zníženu dávku ale niekedy to ešte pocitujem, ale hlavne mám strach zostať v noci sama doma.
Ked to na mna prišlo hned som si dala žuvačku, velmi to pomáha a začala som niečo robiť aby som odpútala svoju myseľ.
DOCITKA:
Nepodiehaj tomu bojuj stým ako sa len dá, nezabudaj že náš malé dieta.Ak to na teba príde skús si dať žuvačku najlepšia je Airwaves tie najštiplavejšie, ja som to tak robila a veľmi mi to pomohlo.Aj ja mám dieta, viem aké to je.
Neviem koľko si v liečbe?

baby

Aj ja som mala podobné príznaky.Malé deti,polrocné a trojrocné.Lieky som brala.Ked som sa stazovala vymenili mi za iné.Stále som opakovala ze nic sa mi nemoze stat,deti na mna spolahnu musim ist dalej.Ale lahké je to hovorit!Uz asi rok a pol som bez liekov.Su aj také dni aj také.Lenze roky idu a teraz uz so mnou zahra menopauza bliziaca sa.Nechcem znova na AD!!Naviem ako sa to skončí.Deti su este na základnej skole,takze este vo mne vidia silnu zenu!Nechcem ten boj prehrat.

docitka

mery som rada ze si sa z toho dostala drz mi palce lebo ja mam tiez tie pocity prave teraz ze uznevydrzim a zosaliem a mam tu este male dieta ktore ma potrebuje a je to hrozne tazke ved ty dobre vies o com hovorim pa

mery 31

Ja som sa liecila 2 roky u psychiatra a brala lieky a 2 roky som uz bez liekov. A co sa tyka toho pocitu ze sa vsetko deje mimo teba niekde v dialke tak to sa mi tiez stavalo bol to fakt cudny pocit tento stav patri tiez k tejto chorobe to mi povedal moj psychiater.Tak sa neboj ked ti zaberu lieky tak uz bude fajn. Mne pomohol hlavne CITALEX, zo XANAXU som bola unavena ten som brala ked som sa citila velmi zle. Ked sa to trosku zlepsilo brala som len CITALEX no a ten je fakt super.

mery 31

Prvy krat som uzkostou zacala trpiet uz v 18 rokoch dokonca som na tom bola tak zle ze som nedokazala vyst z domu. Ale v tej dobe bolo chodenie k psychiatrovi brane ako nieco negativne a cloveka povazovali za ,, blazna,, aspon tak som to pocitovala, tak som sa ani neviem ako z toho dostala sama bez liekov. V 23 som si nasla na prsniku hrcku ten strach ktori som pocitovala som tlmila v sebe, prisla som o otca - zrazil ho opiti vodic, prisla som o pracu- to vsetko sposobilo ze sa mi uzkost vratila a v zhorsenom stave az v takom ze som sa len modlila aby to uz skoncilo zeby bolo lepsie keby som uz zomrela / nie ze by som sa pokusila o samovrazdu / ja sa smrti velmi bojim a preto som sa rozhodla liecit u psychiatra a ten mi povedal ze ked sa tieto stavy neliecia tak sa vracaju a je to coraz horsie a horsie. Presne som vedela o com hovoril presne tak to bolo aj u mna. Neboj sa tie lieky ti zaberu mne trvalo 14 dni kym zabrali a ver ze mi z nich bolo hrozne hrozne hrozne zle ale uz nikdy som nechcela zazivat tie stavy tak som ich brala telo si zvyklo a ZABRALI, POTOM MI BOLO TAK SUPER AKO NIKDY ZNOVA SOM SA VEDELA TESIT USMEVAT A ZIT! Tie stavy nervozity a pocitu ze ked budem sama doma ze sa mi moze nieco stat a musim si zavolat sanitku som mala aj ja, su to priznaky tejto chroby. Moj psychiater mi dal taku knizocku a tam su popisane vsetky priznaky uzkosti a je tam popisane aj toto a mnohe dalsie. 2 roky som brala lieky a 2 roky uz zijem bez nich. a zatial je to o.k.

docitka

cau mery ja som uz tu aj je mi total na hov... tepuje mi v hlave miha sa mi pred ocami a ty robkas najradsej by som uzila hrst xanaxu ale aj tak mi nepomaha

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

generalizovana uzkostna porucha - Fórum - ZDRAVIE.sk